Filters
  • Price
    € -
  • Manufacturers
    0
Izvēlies savu auto
Marka
Modelis

DPD DPD

Aksesuāri

Skatīt kā: Saraksts / Režģis
Skatīt vienlaicīgi:
Starta vadi 400A
Maksimālais strāvas stiprums (A) 400A   ..
8,50€
inc. 21% PVN, Par piegādi
Piegāde: (1 diena)
Balstoties uz 0 atsauksmēm.
Starta vadi 600A
Maksimālais strāvas stiprums (A) 600A   ..
14,00€
inc. 21% PVN, Par piegādi
Piegāde: (1 diena)
Balstoties uz 0 atsauksmēm.
Aksesuāri

Auto aksesuāru iegāde

Katrai automašīnai, papildus standarta aprīkojumam, ņemot vērā tā tehniskos parametrus, nepieciešama pastāvīga apkope. Lai transportlīdzeklis vienmēr būtu kārtībā, mēs iesakām iegādāties aksesuārus lēti un neizejot no mājām. Interneta veikals Dipex.lv jau daudzus gadus veiksmīgi darbojas autobūves produktu tirgū, tāpēc klienti uzticas mums.
Mēs piedāvājam iegādāties starta vadus ar dažādiem spēka spēkiem, cimdus, ugunsdzēsības aparātus, avārijas apstāšanās zīmes un daudz ko citu. Produktu cenu politika ir piemērota visiem lietotājiem bez izņēmuma. Tagad, lai izvēlētos automašīnu piederumus, tas kļuva daudz vieglāk, jo nav nepieciešams ceļojums uz veikalu un laika izšķiešana. Visi produkti ir pieejami tieši mūsu mājas lapā.
Ja jums ir kādi jautājumi par produktiem, varat uzdot viņiem jautājumus. Speciālists nekavējoties sniegs atbildi, kā arī vajadzības gadījumā palīdzēs atrast pareizo piederumu par saprātīgu cenu. Mēs novērtējam jūsu laiku, tāpēc mēs piedāvājam ātri un droši pasūtīt piederumus.

cardssm citadel nordeasm swed seb payserasm