Drošības politika

Internet auto rezerves daļu veikals "DIPEX.LV" dara visu iespējamo, lai saglabātu Jūsu personīgo informāciju konfidenciālu. Personiskās informācijas mēs saņemam no klientiem ir datu viņi brīvprātīgi aizpildītas reģistrācijas veidlapas un pirkuma pasūtījumu.

          
Reģistrējoties uz vietas e-veikals "DIPEX.LV" katram klientam ir savas personīgās tā - uzvārds, vārds, e-pasta adresi, tālruņa numuru, piegādes adresi, utt Visa šī informācija tiek sniegta klientam pēc pieprasījuma tikai brīvprātīgi. Visa sniegtā informācija tiek izmantota tikai veikala pasūtīšanu, kuģniecības adreses, un saziņu ar klientu un sniegt klientam ar pastiprinātu spēju vietu izmantošanai.

          
Visi personas dati katram klientam var mainīt vai vienkārši izdzēst sadaļā "Mans konts". Lai nodrošinātu klientiem noteikta veida informāciju, mūsu interneta veikalā rezerves daļu tikai ar klienta piekrišanas, var sūtīt uz norādīto e-pasta informatīviem ziņojumiem. Apmeklētājs pats nosaka, cik svarīga ir šādu informāciju, un jebkurā brīdī var atrakstīties.

          
Izmantojot mūsu pakalpojumus katru klientu vai apmeklētājs brīvprātīgi dod piekrišanu savākšanas, uzglabāšanas un izmantošanas personas datiem saskaņā ar šo noteikumu. Mūsu interneta veikalā patur tiesības rediģēt izmaiņas šajā dokumentā.

cardssm citadel nordeasm swed seb payserasm