Ienākt Reģistrēties
Grozs0
Kopsumma 0 €

Transmisijas eļļa FEBI BILSTEIN 29934

Transmisijas eļļa FEBI BILSTEIN 29934
(0)
10.20
gab.
Ražotājs FEBI BILSTEIN
tilpums, L 1
Zīmola kategorija Premium
EAN 4027816299349
Eļļas specifikācija AISIN WARNER AW-1,AISIN WARNER/ AW-1,ATF AW-1,ATF SP-II,ATF SP-III,ATF T-IV,BMW ATF 6,Chrysler ATF +4,Daihatsu Alumix ATF,Dexron III,Fiat Typo T-IV,Ford M2C924-A,Honda ATF Z-I,Honda DW-1,Isuzu Besco ATF-II,Isuzu Besco ATF-III,JASO M315 Typ 1A,JWS 3309,JWS 3309 / TYPE T-IV,JWS 3324,Kia SP-II,Kia SP-III,M2C922-A1,Mazda ATF D-III,Mazda ATF M-III,Mazda ATF M-V,Mitsubishi SP II,Mitsubishi SP III,Nissan C/D/J,Nissan Matic S,Peugeot ATF AW-1,Saab ATF 3309,Subaru ATF / Sp
Krāsa sarkans
Ievērot servisa informāciju -
Masa [kg] 0,949
BMW30713828
BMW30713828 SK
BMW83 22 0 402 413
BMW83 22 2 355 599
BMW83 22 7 542 290
CHRYSLERATF 3
CHRYSLERATF 4
CHRYSLERMS 9602
CHRYSLERTF 3
CHRYSLERTF 4
CITROËN9980 D4
DODGE5013457AA
DODGE5013458AA
DODGE05013457AA
DODGE05013458AA
FIATF333 I05
FIATTIPO T IV
FIAT9 55550
FIAT9 55550AV4
FORDM2C924 A
FORDWSS M2C924 A
GENERAL MOTORS088863400
GENERAL MOTORS93160393
GENERAL MOTORS09117946
GENERAL MOTORS93165147
GENERAL MOTORS09256039
GENERAL MOTORS093160393
GENERAL MOTORS093165147
GENERAL MOTORS88863400
GENERAL MOTORS9117946
GENERAL MOTORS009117946
GENERAL MOTORS9256039
HONDA0820899915HE
HONDA0826699901HB
HONDA0826399951HA
HONDA0826399951HB
HONDA0826599901HA
HONDA0826599901HB
HONDA0826599961HA
HONDA08266 99901 HE
HONDA0826699901HA
HYUNDAINPNSA TMOILS1
HYUNDAISP IV
HYUNDAINPNEA TMOIL
HYUNDAINPNEA TMOILS1
HYUNDAINPNSA TMOIL
KIAATF SP III
KIANPNEA TMOIL
KIANPNEA TMOILS1
KIANPNSA TMOIL
KIANPNSA TMOILS1
LAND ROVERLR 002748
LAND ROVERLR 022460
LAND ROVERASW 3309
LEXUS08886 80503
LEXUS08886 80503S1
LEXUS08886 80506
MAZDA0000 77 114E 0
MAZDA 77 114E 0
MINI83 22 9 407 858
MITSUBISHIM2312096
MITSUBISHIM2312096S1
NISSANKE908 99932
NISSANMatic S
OPEL19 40 771
OPEL19 40 773
OPEL19 40 767
PEUGEOT9980 D4
PORSCHE000 043 205 28
PORSCHE958 300 540 00
RENAULT77 11 218 368
SAABATF 3309
SEATG 052 990
SUBARUATFHP
TOYOTA08886 80506
TOYOTAW
TOYOTAWS
TOYOTA00279000T4
TOYOTA00289 ATFW
TOYOTA00289 ATFWS
TOYOTA08886 80503
TOYOTA08886 80503S1
VOLVO1161540
VOLVO1161640
VOLVO1161640 SK
VOLVO31256774
VOLVO31256775
VOLVO31256776
VOLVO31325626
VWG 052 990
VWG 052 990 A2
VWG 055 025
VWG 055 025 A2
VWG 055 540 A2
BBR Automotive001 10 23296
BBR Automotive001 10 23304
BBR Automotive001 10 23297
BBR Automotive001 10 23305
BBR Automotive001 10 23298
BBR Automotive001 10 24897
BBR Automotive001 10 23299
BBR Automotive001 10 24898
BBR Automotive001 10 23300
BBR Automotive001 10 24899
BBR Automotive001 10 23301
BBR Automotive001 10 24900
BBR Automotive001 10 23302
BBR Automotive001 10 24901
BBR Automotive001 10 23303
BLUE PRINTADG05532
CASTROL14FFCD
CASTROL14FFCE
CASTROLATF Mulitvehicle
CASTROL14FFCF
CASTROL0230
CASTROL0230001
CASTROL0230060
CASTROL0501CA584CAC467174
CASTROL14FFCC
LIQUI MOLY3681
MEYLE014 019 2300
MEYLE014 019 2500
MEYLE014 019 2503
MEYLE014 019 2504
MEYLE014 019 3200
SCT GermanyATF Multivehicle
SCT GermanyATF WS Automatic Sp
SCT GermanyDexron VI
SCT GermanySP III Autom Special
SWAG81 92 9934
VAICOV60 0078
VAICOV60 0134
VAICOV60 0210
VAICOV60 0079
VAICOV60 0135
VAICOV60 0325
VAICOV60 0080
VAICOV60 0172
VAICOV60 0081
VAICOV60 0173
VAICOV60 0101
VAICOV60 0174
VAICOV60 0131
VAICOV60 0175
VAICOV60 0132
VAICOV60 0208
VAICOV60 0016
VAICOV60 0133
VAICOV60 0209
WILMINK GROUPWG1794955
WILMINK GROUPWG1794958
WILMINK GROUPWG1795213
WILMINK GROUPWG1795395
WILMINK GROUPWG1795396
WILMINK GROUPWG1795397
WILMINK GROUPWG1796036