Prisijungti arba užsiregistruokite naudoti garažo
0
Prisijungti
Registracija
0
Prisijungti arba užsiregistruokite naudoti garažo
Зарегистрироваться
Katalogas
×

stabdžių trinkelių komplektas LPR 04530

stabdžių trinkelių komplektas LPR 04530
Patikrinkite, ar šis produktas tinka jūsų automobiliui!
Bendroji produkto specifikacija:
04530
stabdžių sistema SUMITOMO
Vidinis stabdžių cilindro skersmuo [mm] 200
plotis [mm] 37
LPR stabdžių trinkelių komplektas LPR 04530
Biudžeto klasė
Prekyboje
Pristatymo laikas: 1-2 dienų
12.7 €
20 %
10.16 €
Variklis Kuro tipas Hp Kw Metai
{{ car.typeName }} {{ car.fuelType }} {{ car.powerHpFrom }} {{ car.powerKwFrom }} {{ car.yearOfConstrFrom | formatDate }} - {{ car.yearOfConstrTo | formatDate }}
TOYOTA 449720071
TOYOTA 4763020190
TOYOTA 0449732010
TOYOTA 0449732011
TOYOTA 449512220
TOYOTA 449532011
TOYOTA 449712120
TOYOTA 449720070
TOYOTA 0449720091
TOYOTA 449720072
TOYOTA 449720080
TOYOTA 449720081
TOYOTA 449720090
TOYOTA 449720091
TOYOTA 4743020160B
TOYOTA 4762020020A
TOYOTA 0449720081
TOYOTA 4762020230
TOYOTA 0449720090
TOYOTA 4762020200B
TOYOTA 0449512021
TOYOTA 0449720100
TOYOTA 0449512020
TOYOTA 0449720080
TOYOTA 0449512220
TOYOTA 0449512250
TOYOTA 0449520090
TOYOTA 0449520100
TOYOTA 0449520101
TOYOTA 0449520102
TOYOTA 0449520120
TOYOTA 0449520130
TOYOTA 0449532010
TOYOTA 0449532011
TOYOTA 0449532030
TOYOTA 0449532031
TOYOTA 0449712120
TOYOTA 0449720070
TOYOTA 0449720071
TOYOTA 0449720072
TOYOTA 0449520121
  • montavimo vieta: galinė ašis
  • Vidinis stabdžių cilindro skersmuo [mm]: 200
  • plotis [mm]: 35
  • stabdžių sistema: SUMITOMO
Vidurinė klasė
12.18 €  
-20% 9.74 €
- +
Pavaduotojai Prekyboje Pristatymo laikas:
?Prekės pristatomos per 1-2 dienas nuo išsiuntimo pirkėjui.
  • Vidinis stabdžių cilindro skersmuo [mm]: 200
  • plotis [mm]: 37
  • stabdžių sistema: SUMITOMO
Biudžeto klasė
12.7 €  
-20% 10.16 €
- +
Pavaduotojai Prekyboje Pristatymo laikas:
?Prekės pristatomos per 1-2 dienas nuo išsiuntimo pirkėjui.
  • montavimo vieta: galinė ašis
  • Vidinis stabdžių cilindro skersmuo [mm]: 200
  • papildomas gaminys / papildoma informacija: be spyruoklės
  • plotis [mm]: 37
Biudžeto klasė
12.96 €  
-20% 10.37 €
- +
Pavaduotojai Prekyboje Pristatymo laikas:
?Prekės pristatomos per 1-2 dienas nuo išsiuntimo pirkėjui.
  • Vidinis stabdžių cilindro skersmuo [mm]: 200
  • plotis [mm]: 37
  • stabdžių sistema: SUMITOMO
Biudžeto klasė
13.33 €  
-20% 10.66 €
- +
Pavaduotojai Prekyboje Pristatymo laikas:
?Prekės pristatomos per 1-2 dienas nuo išsiuntimo pirkėjui.
  • montavimo vieta: galinė ašis
  • plotis [mm]: 37
  • skersmuo [mm]: 200
Biudžeto klasė
17.77 €  
-20% 14.22 €
- +
Pavaduotojai Prekyboje Pristatymo laikas:
?Prekės pristatomos per 1-2 dienas nuo išsiuntimo pirkėjui.
  • Svoris [kg]: 1,11
  • Vidinis stabdžių cilindro skersmuo [mm]: 200
  • plotis [mm]: 36
  • stabdžių sistema: SUMITOMO
Vidurinė klasė
17.24 €  
-20% 13.79 €
- +
Pavaduotojai Prekyboje Pristatymo laikas:
?Prekės pristatomos per 1-2 dienas nuo išsiuntimo pirkėjui.
  • montavimo vieta: galinė ašis
  • plotis [mm]: 37
  • skersmuo [mm]: 200
  • stabdžių sistema: SUMITOMO
Biudžeto klasė
17.26 €  
-20% 13.81 €
- +
Pavaduotojai Prekyboje Pristatymo laikas:
?Prekės pristatomos per 1-2 dienas nuo išsiuntimo pirkėjui.
  • Vidinis stabdžių cilindro skersmuo [mm]: 200
  • patikros žymė: ECE-R90
  • plotis [mm]: 37
Vidurinė klasė
17.87 €  
-20% 14.3 €
- +
Pavaduotojai Prekyboje Pristatymo laikas:
?Prekės pristatomos per 1-2 dienas nuo išsiuntimo pirkėjui.
  • Vidinis stabdžių cilindro skersmuo [mm]: 200
  • plotis [mm]: 37
  • stabdžių sistema: NBK
Vidurinė klasė
17.96 €  
-20% 14.37 €
- +
Pavaduotojai Prekyboje Pristatymo laikas:
?Prekės pristatomos per 1-2 dienas nuo išsiuntimo pirkėjui.
  • Vidinis stabdžių cilindro skersmuo [mm]: 200
  • plotis [mm]: 37
  • stabdžių sistema: Sumitomo
Premija
15.09 €  
-20% 12.07 €
- +
Pavaduotojai Prekyboje Pristatymo laikas:
?Prekės pristatomos per 1-2 dienas nuo išsiuntimo pirkėjui.
  • montavimo vieta: galinė ašis
  • plotis [mm]: 37
  • skersmuo [mm]: 200
Biudžeto klasė
21.3 €  
-20% 17.04 €
- +
Pavaduotojai Prekyboje Pristatymo laikas:
?Prekės pristatomos per 1-2 dienas nuo išsiuntimo pirkėjui.
  • Vidinis stabdžių cilindro skersmuo [mm]: 200
  • plotis [mm]: 37
  • stabdžių trinkelė: su įdėklu
Premija
20.73 €  
-20% 16.58 €
- +
Pavaduotojai Prekyboje Pristatymo laikas:
?Prekės pristatomos per 1-2 dienas nuo išsiuntimo pirkėjui.
  • montavimo vieta: galinė ašis
  • Išorinis skersmuo [mm]: 199
  • Svoris [kg]: 1,12
  • patikros žymė: ECE R90 Approved
  • plotis [mm]: 37
  • storis 1 [mm]: 4
Rodyti daugiau
Vidurinė klasė
20.01 €  
-20% 16.01 €
- +
Pavaduotojai Prekyboje Pristatymo laikas:
?Prekės pristatomos per 1-2 dienas nuo išsiuntimo pirkėjui.
  • Papildomas straipsnis / informacija 2: be rankinio stabdžio svirties
  • Svoris [kg]: 1,05
  • Vidinis stabdžių cilindro skersmuo [mm]: 200
  • pakuotės aukštis [cm]: 8,2
  • pakuotės ilgis [cm]: 19,8
  • pakuotės plotis [cm]: 12,5
  • plotis [mm]: 37
  • stabdžių sistema: Sumitomo
Rodyti daugiau
Premija
24.89 €  
-20% 19.91 €
- +
Pavaduotojai Prekyboje Pristatymo laikas:
?Prekės pristatomos per 1-2 dienas nuo išsiuntimo pirkėjui.
  • Svoris [kg]: 1,055
  • Vidinis stabdžių cilindro skersmuo [mm]: 200
  • pakuotės aukštis [cm]: 7
  • pakuotės ilgis [cm]: 21
  • pakuotės plotis [cm]: 12
  • patikros žymė: E190R01440/047
  • plotis [mm]: 36
  • stabdžių sistema: Sumitomo
  • storis [mm]: 4
Rodyti daugiau
Premija
27.85 €  
-20% 22.28 €
- +
Pavaduotojai Prekyboje Pristatymo laikas:
?Prekės pristatomos per 1-2 dienas nuo išsiuntimo pirkėjui.
  • Vidinis stabdžių cilindro skersmuo [mm]: 200
  • atsižvelgti į dydį:
  • galimas MAPP kodas:
  • patikros žymė: E1 90R-011043/016
  • plotis [mm]: 37
  • rekomenduojamo priedo gaminio numeris: 03.0137-9114.2
Rodyti daugiau
Premija
29.87 €  
-20% 23.9 €
- +
Pavaduotojai Prekyboje Pristatymo laikas:
?Prekės pristatomos per 1-2 dienas nuo išsiuntimo pirkėjui.
Galimybė naudotis įgaliotiems
Prekė krepšelyje:
None
OK
OK