Prisijungti arba užsiregistruokite naudoti garažo
0
0
Prisijungti arba užsiregistruokite naudoti garažo
Зарегистрироваться
×

siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra CALORSTAT by Vernet WS2509

siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra CALORSTAT by Vernet WS2509
Patikrinkite, ar šis produktas tinka jūsų automobiliui!
Bendroji produkto specifikacija:
WS2509
sriegio dydis M16x1.5
CALORSTAT by Vernet siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra CALORSTAT by Vernet WS2509
Vidurinė klasė
Prekyboje
Pristatymo laikas: 1-2 dienų
3.99 €
3.19 €
Variklis Kuro tipas Hp Kw Metai
{{ car.typeName }} {{ car.fuelType }} {{ car.powerHpFrom }} {{ car.powerKwFrom }} {{ car.yearOfConstrFrom | formatDate }} - {{ car.yearOfConstrTo | formatDate }}
ALFA ROMEO 60813687
AUDI 0004448131
LADA 21010380860000
LADA 2101380660002
LADA 21013808600
LADA 210138086000
LADA 2101380860002
LADA 21063828010
SEAT 0004448131
SEAT 3933797
SEAT 3933857
SEAT 3934340
SEAT 3949879
SEAT 4414600
SEAT 4448131
SEAT CA94780000
SEAT ED94700000
SEAT FC94700000
SEAT FD94700000
SEAT FD94700001
SEAT FD94700020
SEAT FD94700030
SEAT JA94700003
SEAT RF94700000
SEAT SE021947000A
SEAT SE021947000C
SEAT SE131947000A
TALBOT 0060407500
VW 0004448131
FIAT / LANCIA 3911470
FIAT / LANCIA 3920759
FIAT / LANCIA 4007872
FIAT / LANCIA 4067872
FIAT / LANCIA 4108672
FIAT / LANCIA 4276954
FIAT / LANCIA 4349082
FIAT / LANCIA 4386700
FIAT / LANCIA 4407984
FIAT / LANCIA 4409505
FIAT / LANCIA 4411108
FIAT / LANCIA 4414600
FIAT / LANCIA 4444652
FIAT / LANCIA 4448131
FIAT / LANCIA 5000102
FIAT / LANCIA 7588802
FIAT / LANCIA 7588882
FIAT / LANCIA 7591297
FIAT / LANCIA 7727854
FIAT / LANCIA 82199130
FSO 4067877
YUGO 01017176
YUGO 1017176
  • sriegio dydis: M16x1,5
  • veržliarakčio dydis: 19
Biudžeto klasė
3.29 €  
-20% 2.63 €
- +
Pavaduotojai Prekyboje Pristatymo laikas: 1-2 dienų
Prekė krepšelyje:
None