Prisijungti arba užsiregistruokite naudoti garažo
0
0
Prisijungti arba užsiregistruokite naudoti garažo
Зарегистрироваться
×

veleno sandariklis, neautomatinė transmisija CORTECO 12002284B

veleno sandariklis, neautomatinė transmisija CORTECO 12002284B
Bendroji produkto specifikacija:
SKU 12002284B
medžiaga NBR (nitrilo-butadieno kaučiukas)
vidinis skersmuo 1 [mm] 80
Išorinis skersmuo 1 [mm] 100
aukštis 1 [mm] 10
apsauginis dangtelis su briauna, apsaugančia nuo dulkių
CORTECO veleno sandariklis, neautomatinė transmisija CORTECO 12002284B
Vidurinė klasė
Prekyboje
Pristatymo laikas: 1-2 dienų
4.76 €
3.81 €
Variklis Kuro tipas Hp Kw Metai
{{ car.typeName }} {{ car.fuelType }} {{ car.powerHpFrom }} {{ car.powerKwFrom }} {{ car.yearOfConstrFrom | formatDate }} - {{ car.yearOfConstrTo | formatDate }}
MAN 6562890353
MAN 06562890353
MERCEDES-BENZ 0179977947
MERCEDES-BENZ 0089970047
MERCEDES-BENZ 0129974447
MERCEDES-BENZ 0139974846
MERCEDES-BENZ 0209973447
MERCEDES-BENZ 0209979247
MERCEDES-BENZ 0209979847
MERCEDES-BENZ 0219970247
CLAAS 02339320
JOHN DEERE 48M7040
CARRARO 026619
VALTRA KH1405
Prekė krepšelyje:
None