Prisijungti arba užsiregistruokite naudoti garažo
0
0
Prisijungti arba užsiregistruokite naudoti garažo
Зарегистрироваться
×

veleno sandariklis, neautomatinė transmisija CORTECO 12011122B

veleno sandariklis, neautomatinė transmisija CORTECO 12011122B
Bendroji produkto specifikacija:
SKU 12011122B
vidinis skersmuo 1 [mm] 25
Išorinis skersmuo 1 [mm] 35
aukštis 1 [mm] 7
medžiaga NBR (nitrilo-butadieno kaučiukas)
apsauginis dangtelis su briauna, apsaugančia nuo dulkių
CORTECO veleno sandariklis, neautomatinė transmisija CORTECO 12011122B
Vidurinė klasė
Prekyboje
Pristatymo laikas: 1-2 dienų
2.17 €
1.74 €
Variklis Kuro tipas Hp Kw Metai
{{ car.typeName }} {{ car.fuelType }} {{ car.powerHpFrom }} {{ car.powerKwFrom }} {{ car.yearOfConstrFrom | formatDate }} - {{ car.yearOfConstrTo | formatDate }}
DAF 1456258
DAF 1604095
DAF 1677419
IVECO 42538283
IVECO 772333
IVECO 768343
MAN 06562690606
MAN 81965010702
MERCEDES-BENZ 0099979746
MERCEDES-BENZ 0119974746
MERCEDES-BENZ 3760025100
MERCEDES-BENZ 49976347
MERCEDES-BENZ 0049976347
MERCEDES-BENZ 0109976947
MERCEDES-BENZ 0109979946
MERCEDES-BENZ 003760025100
SCANIA 192600
SCANIA 1926005
VOLVO 1926005
VOLVO 20525916
VOLVO 240022
VOLVO 2400224
VOLVO 244073
VOLVO 2440733
PIAGGIO S8717
MASSEY FERGUSON 1441802X1
SAME 215200100
SAME 215100100
RENAULT TRUCKS 5000242264
RENAULT TRUCKS 5000242878
RENAULT TRUCKS 5001860153
RENAULT TRUCKS 5001861999
FENDT X550041202000
JOHN DEERE RE45889
LANDINI 1441802X1
CARRARO 025109
GRAZIANO TRASMISSIONI 72019
MOTO GUZZI 90402535
Prekė krepšelyje:
None