Prisijungti arba užsiregistruokite naudoti garažo
0
0
Prisijungti arba užsiregistruokite naudoti garažo
Зарегистрироваться
×

veleno sandariklis, neautomatinė transmisija CORTECO 12011340B

veleno sandariklis, neautomatinė transmisija CORTECO 12011340B
Bendroji produkto specifikacija:
SKU 12011340B
vidinis skersmuo 1 [mm] 85
Išorinis skersmuo 1 [mm] 105
aukštis 1 [mm] 10
medžiaga NBR (nitrilo-butadieno kaučiukas)
CORTECO veleno sandariklis, neautomatinė transmisija CORTECO 12011340B
Vidurinė klasė
Prekyboje
Pristatymo laikas: 1-2 dienų
4.78 €
3.82 €
Variklis Kuro tipas Hp Kw Metai
{{ car.typeName }} {{ car.fuelType }} {{ car.powerHpFrom }} {{ car.powerKwFrom }} {{ car.yearOfConstrFrom | formatDate }} - {{ car.yearOfConstrTo | formatDate }}
DAF 0585373
FORD 6110264
IVECO 42486028
IVECO 42493818
MAN 06562890132
MAN 81965010446
MAN 90900940712
MAN 06562890181
MERCEDES-BENZ 0049970646
MERCEDES-BENZ 0119974347
MERCEDES-BENZ 0069978847
MERCEDES-BENZ 0119978547
RENAULT TRUCKS 0003207337
RENAULT TRUCKS 5000250088
RENAULT TRUCKS 5000273114
RENAULT TRUCKS 5000587182
RENAULT TRUCKS 5000803076
ZF 0634300712
ZF 0734300093
ZF 0734300145
ZF 0750110074
Prekė krepšelyje:
None