Ienāc vai reģistrējies lai piekļūtu garāžai
0
Ienākt
Reģistrācija
0
Ienāc vai reģistrējies lai piekļūtu garāžai
Зарегистрироваться
×

Atgriešana un atmaksa | Dipex.lv

Kāds tālruņa numurs man jānorāda, nosūtot preces atpakaļ ar DPD un OMNIVA starpniecību?

Lūdzu, norādiet telefona numuru atgriešanai +371-22511113

----------------------------------------------

Dipex.lv vietnē mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu mūsu klientu apmierinātību ar saviem pirkumiem. Tomēr mēs apzināmies, ka dažkārt var izveidoties situācijas, kas var likt Jums velēties atgriezt nopirkto preci. Ja kādu iemeslu dēļ Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, lūdzu, pārlecinieties, lai šī prece tiktu atgriezta kopā ar kvīti (tas neietekmē atteikuma tiesības saskaņā ar patērētāju līgumu).

Mēs pieņemam preci uz atgriešanu 30 dienu laikā pēc piegādes dienas, kas nozīmē, ka no brīža, kad klients ir saņēmis preci, viņam ir 30 dienas laika, lai mūs painformētu un pieprasītu atgriešanu.

Pēc mūsu informēšanas, klientam 5 dienu laikā ir jāatgriež mums prece.

Klientam jāpārliecinās, ka viņš ir saņēmis pareizo produktu, salīdzinot to ar vecāko daļu, kuru tas aizstāj.

MUSU ADRESE PREČU ATGRIEŠANAI

SIA LuckMix, Maskavas iela 9b, Salaspils, LV-2121, Latvija

JAUNAS PRECES

  1. Preces, kuras Jūs vēlaties atgriezt nedrīkst būt bojātas, mums jābūt spējīgiem tās atkārtoti pārdot. Preces ir jāatgriež kopā ar dokumentāciju un oriģināl iepakojumu kurā tās Jums tika piegādātas.
  2. Klientam nav atļauts veikt pierakstus uz iepakojuma vai pielīmēt piegādes uzlīmes uz oriģināl pakas. Klientam jālieto alternatīvā plastmasas plēve vai jāiepako atgriežamā prece papildus kastītē, pirms uzlikt etiķeti vai rakstīšanas uz iepakojuma
  3. Klients apņemas segt atgriešanas izmaksas saskaņā ar līgumu.
  4. Mēs atmaksāsim naudu 5 darba dienu laikā no brīža, kad mēs saņemsim produktu. Preces tiks pārskatītas un pārbaudītas pirms akceptēt apmaiņu vai naudas atmaksu.
  5. Dipex.lv nepieņem lietotu preču atgriešanu (ja prece tika izmantota vai bija mēģināts to uzstādīt automašīnā).
  6. Visi produkti ir jāatdod atpakaļ oriģinālajā iepakojuma.

ATJANONOTAS PRECES (APMAIŅAS)

  1. Attiecībā uz vecajām auto rezerves daļām ir līdzīga apmaiņas sistēma. Daži produkti tiek reproducēti rūpnīcas, un tie nav pilnīgi jauni. Klients samaksā preces cenu un apmaiņas preces depozītu. Tas nozīmē, ka mēs atmaksāsim depozītu, tiklīdz klients aizvietos daļu un nosūtīs veco. Mēs pārskatīsim saņemto daļu un pārliecināsimies, ka tā var kalpot pārražošanai. Ja rezultāts būs pozitīvs, mēs nekavējoties atgriezīsim depozītu.
  2. Pirms kompensācijas piemērošanas visas preces tiks pārbaudītas.
  3. Dipex.lv nesedz nekādas papildus izmaksas, kas saistītas ar bojātu produktu vai nepareizu pasūtījumu.

ATGRIEŠANAS PIEMĒRI

Ludzu, pārbaudiet, vai esat nopircis Jums piemēroto transportlīdzekļa detaļu pirms iepakojuma noņemšanas vai tās uzstādīšanas. Ja produkts nav aizzīmogots, mēs nevarēsim piedāvāt atmaksu vai pieņemt preces atpakaļ.

Ludzu, nenoņemiet nevienu no produktam pievienotajām ražotajā uzlīmēm vai garantijas kartītēm, ja pieprasāt atgriešanu.

Ja pasūtījāt automašīnas rezerves daļu(as), saprotams, ka esat to izņēmis no paketes, lai definētu izmēru un saderību ar savu auto. Šājā gadījumā, lūdzu, uzmanīgi atveriet iepakojumu un salīdziniet to tā, lai nesabojātu paku. Ja prece nav saderīgā un vēlaties pieprasīt atgriešanu, rezerves daļai jābūt nevainojamā stāvoklī bez jebkādam lietošanas pazīmēm.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka apmainās precēm jābūt labojamam un tajās jābūt visam attiecīgajam daļām. Tās nedrīkst būt bojātas vai atrasties neizmantojamā stāvoklī.