Ienāc vai reģistrējies lai piekļūtu garāžai
0
0
Ienāc vai reģistrējies lai piekļūtu garāžai
Зарегистрироваться
×

Degvielas filtrs BOSCH 0 450 904 058

Degvielas filtrs BOSCH 0 450 904 058
Pārbaudiet, vai šis produkts der jūsu automašīnai!
Vispārīga produkta specifikācija:
SKU 0 450 904 058
Filtra izpildījums Tiešās plūsmas filtrs
Diametrs [mm] 35
Augstums [mm] 105
Ieplūde-Ø [mm] 6
Izplūde-Ø [mm] 6
BOSCH Degvielas filtrs BOSCH 0 450 904 058
Premium
Ir noliktavā
Piegādes laiks: 1-2 dienas
1.17 €
0.94 €
Hp Kw
{{ car.typeName }} {{ car.fuelType }} {{ car.powerHpFrom }} {{ car.powerKwFrom }} {{ car.yearOfConstrFrom | formatDate }} - {{ car.yearOfConstrTo | formatDate }}
ALFA ROMEO 43230 62
BMW 1 277 497
BMW 13 31 1 255 179
BMW 13 32 1 277 481
BMW 13 32 1 277 497
BMW 13 32 1 278 272
BMW 13 32 1 278 272.3
BMW 13 32 1 278 282
BMW 5490862
CHRYSLER J3198 615
CHRYSLER J3212 882
CHRYSLER J3968 615
CHRYSLER J8992 638
CHRYSLER TO544588
CHRYSLER T1349332
CHRYSLER 01879 579
CHRYSLER 01945 199
CHRYSLER 01947 586
CHRYSLER 02020 064
CHRYSLER 02084 258
CHRYSLER 02084 467
CHRYSLER 02084 528
CHRYSLER 02120 064
CHRYSLER 02121 779
CHRYSLER 02465 703
CHRYSLER 02525 254
CHRYSLER 02846 061
CHRYSLER 1879 579
CHRYSLER 1945 199
CHRYSLER 1947 586
CHRYSLER 2020 064
CHRYSLER 2084 258
CHRYSLER 2084 467
CHRYSLER 2084528
CHRYSLER 2120 064
CHRYSLER 2121 779
CHRYSLER 2465 703
CHRYSLER 2525 254
CHRYSLER 2846 061
CITROËN GX 033 0202 A
CITROËN GX 033 0301 A
CITROËN GX 0330 201 A
CITROËN GX 542 9192
CITROËN GX 542 9192 A
CITROËN SRV 000 503
CITROËN SVR 000 503
CITROËN 54 291 92
CITROËN 54 818 74
CITROËN 54 908 62
CITROËN 95 534 485
CITROËN 95 534 486
DAF 1500448
DAF 1500508
FIAT 4323062
FIAT 4325601
FIAT 4352637
FIAT 71736104
FIAT 71736112
FIAT 82323784
FIAT 82425490
FIAT 82425649
FIAT 82428006
FIAT 82429294
FORD 5003748
FORD 5004837
FORD 5015543
FORD 5015544
FORD 82429294
FORD 860X 9155 AA
GMC 07984544
GMC 25055182
GMC 25055223
GMC 25055360
GMC 25067130
GMC 2525254
GMC 5650170
GMC 5650656
GMC 5650718
GMC 5650743
GMC 5650780
GMC 5651290
GMC 5651673
GMC 5651676
GMC 5651765
GMC 5651767
GMC 7973411
GMC 7984543
GMC 7984544
GMC 93156490
GMC 93156782
HONDA 16900-671-003
HONDA 16900-671-004
HONDA 16900-671-013
HONDA 16900-671-014
HONDA 16900-671-023
HONDA 16900-671-024
HONDA 16900-671-034
INNOCENTI 82425649
ISUZU 5-13200-066-0
ISUZU 5-13200-066-1
ISUZU 8-91320-250-0
ISUZU 9-13200-093-0
ISUZU 9-13200-250-0
ISUZU 9-94236-909-0
IVECO 4384509
LADA 2108 1117010
LADA 2108 1117010 01
LANCIA 71736104
LEYLAND 606168
MAN 81 12503 0045
MAN 81 12503 0056
MAN 81 12503 0057
MAN 81 12503 0058
MAZDA 0222-11-470
MAZDA 0222-13-470
MAZDA 0222-13-470A
MAZDA 0222-13-470B
MAZDA 0222-13-478
MAZDA 2221 34 70B
MITSUBISHI MA166060
NISSAN 16400 E3001
NISSAN 16400 H8501
NISSAN 16400 Z5900
NISSAN 16400-H8954
OPEL 93156782
PEUGEOT 1567 07
PEUGEOT 1567 18
PEUGEOT 1567 19
PEUGEOT 1567 21
PEUGEOT 1567 83
RENAULT 00 05 490 862
RENAULT 50 00 031 168
RENAULT 71 00 544 588
RENAULT 77 01 349 332
RENAULT 7700544588
SAAB 00 82 10
SAAB 83 84 75
SAAB 88 33 64
SAAB 8860322
SAAB 94207910
SEAT SE 021 020 200 A
SEAT SE0 212 020 0A
SEAT 021 020 200 A
SUBARU 642010020
TALBOT 0013170900
TALBOT 13 170 900
TALBOT 38 840
TALBOT 38 840 E
VAUXHALL 94475304
VOLVO 3713186
VOLVO 464728
VW C00 431 211 0
VW SE021020200A
VW XE021020200A
VW 021 020 200 A
VW 025 201 511 C
VW 111 261 275
VW 803 201 151 C
VW 803 201 551 C
ZASTAVA 46620880
ZASTAVA 46620892
STEYR 7002080492
BOMAG 96006361
CASE IH 417917C91
CASE IH 680120025
CASE IH 876 755 43
MASSEY FERGUSON 522066
MASSEY FERGUSON 800848
RENAULT TRUCKS 0005490862
RENAULT TRUCKS 5000031168
DEUTZ-FAHR 8121918050900
FENDT H 835 200 730 200
JOHN DEERE AM 10 112 6
JOHN DEERE AM 10 463 9
JOHN DEERE AM 10 787 1
JOHN DEERE AM 11 617 8
JOHN DEERE AM 11 630 4
JOHN DEERE AM 38 708
JOHN DEERE MG 26 921 2
JOHN DEERE M151868
AUTOBIANCHI 82425649
BLMC 603183
HOLDEN 23300-YA010
GROVE 7437000104
CATERPILLAR 3I 1489
FIAT-HITACHI 76564503
GALION D108775
HAMM 280194
HYSTER 1319179
INGERSOLL-RAND C31978
KRAMER 0001610306
MELROE 6511393
RICHIER 552482201
ONAN 1492005
ONAN 1492137
ONAN 1492206
ONAN 149220601
LAND ROVER PHB 000450
LAND ROVER STC 4202
KAYSER AK 01-6/8
AMMANN 99XM000113
GEHL P217000
GEHL P700003
GEHL 137794
GEHL 217000
GEHL 600449
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Kopējais garums [mm]: 109
  • Ārējais diametrs [mm]: 36
Premium
0.84 €  
-20% 0.67 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 108
  • Diametrs 1 [mm]: 6
  • Diametrs 2 [mm]: 6
  • Diametrs 3 [mm]: 8
  • Diametrs 4 [mm]: 8
  • Filtra izpildījums: Rupjās attīrīšanas filtrs
  • Ārējais diametrs [mm]: 35
Skatīt vairāk
Budžeta klase
0.84 €  
-20% 0.67 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 108
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Ieplūde-Ø [mm]: 8
  • Izplūde-Ø [mm]: 8
  • Ārējais diametrs [mm]: 36
Skatīt vairāk
Vidējā klase
0.9 €  
-20% 0.72 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 108
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Ieplūde-Ø [mm]: 8
  • Izplūde-Ø [mm]: 8
  • Ārējais diametrs [mm]: 36
Skatīt vairāk
Vidējā klase
0.9 €  
-20% 0.72 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1 diena
  • Augstums 1 [mm]: 45
  • Augstums [mm]: 97
  • Daudzums: 10
  • Diametrs 2 [mm]: 6,1
  • Diametrs 3 [mm]: 8,1
  • Diametrs [mm]: 34
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Korpusa diametrs [mm]: 30
Skatīt vairāk
Premium
1.02 €  
-20% 0.82 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 105
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Iekšējais diametrs [mm]: 8
  • Iepakojuma augstums [cm]: 11
  • Iepakojuma garums [cm]: 4,3
  • Iepakojuma platums [cm]: 4,3
  • Konteinera tips: Kaste
  • Ārējais diametrs [mm]: 36
Skatīt vairāk
Vidējā klase
1.11 €  
-20% 0.89 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 124
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Iekšējais diametrs [mm]: 8
  • Ārējais diametrs [mm]: 44
Premium
1.17 €  
-20% 0.94 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums 1 [mm]: 45
  • Augstums [mm]: 97
  • Daudzums: 1
  • Diametrs 2 [mm]: 6,1
  • Diametrs 3 [mm]: 8,1
  • Diametrs [mm]: 34
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Korpusa diametrs [mm]: 30
Skatīt vairāk
Premium
1.17 €  
-20% 0.94 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 125
  • Diametrs 1 [mm]: 51
  • Diametrs 2 [mm]: 6
  • Filtra izpildījums: Filtra patrona
Budžeta klase
1.48 €  
-20% 1.18 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 108
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Ieejas vītnes izmērs: 6,5
  • Izejas vītnes izmērs: 6,5
  • Masa [kg]: 0,024
  • Ārējais diametrs [mm]: 36
Skatīt vairāk
Vidējā klase
1.59 €  
-20% 1.27 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 118
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Ieejas vītnes izmērs: 6
  • Izejas vītnes izmērs: 6
  • Masa [kg]: 0,04
  • Ārējais diametrs [mm]: 48
Skatīt vairāk
Vidējā klase
1.59 €  
-20% 1.27 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Caurule-Ø [mm]: 8
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Garums [mm]: 104,5
  • Masa [kg]: 0,02
  • Ārējais diametrs [mm]: 36
Skatīt vairāk
Vidējā klase
1.59 €  
-20% 1.27 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 108
  • Ieplūde-Ø [mm]: 8,4
  • Izplūde-Ø [mm]: 6,5
  • Ārējais diametrs 1 [mm]: 36
  • Ārējais diametrs [mm]: 30
Skatīt vairāk
Budžeta klase
1.61 €  
-20% 1.29 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Garums [mm]: 121
  • Ieplūde-Ø [mm]: 8
  • Izplūde-Ø [mm]: 6
  • Ārējais diametrs [mm]: 48
Skatīt vairāk
Budžeta klase
1.63 €  
-20% 1.3 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Diametrs 1/Diametrs 2 [mm]: IN/OUT: 8
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Garums [mm]: 97
  • Ārējais diametrs [mm]: 49
Budžeta klase
1.63 €  
-20% 1.3 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
Prece grozā:
None