Ienāc vai reģistrējies lai piekļūtu garāžai
0
0
Ienāc vai reģistrējies lai piekļūtu garāžai
Зарегистрироваться
×

Degvielas filtrs CLEAN FILTERS MBNA 001

Degvielas filtrs CLEAN FILTERS MBNA 001
Pārbaudiet, vai šis produkts der jūsu automašīnai!
Vispārīga produkta specifikācija:
SKU MBNA 001
Filtra izpildījums Filtra patrona
Diametrs 1 [mm] 51
Diametrs 2 [mm] 6
Augstums [mm] 125
CLEAN FILTERS Degvielas filtrs CLEAN FILTERS MBNA 001
Budžeta klase
Ir noliktavā
Piegādes laiks: 1-2 dienas
1.48 €
1.18 €
Hp Kw
{{ car.typeName }} {{ car.fuelType }} {{ car.powerHpFrom }} {{ car.powerKwFrom }} {{ car.yearOfConstrFrom | formatDate }} - {{ car.yearOfConstrTo | formatDate }}
ALFA ROMEO 532281
BMW 13322999000
CHRYSLER 2084258
CHRYSLER 2084467
CHRYSLER 2525254
CITROËN 156703
CITROËN 156707
CITROËN 156718
CITROËN 156719
CITROËN 156720
CITROËN 156721
CITROËN 5429192
CITROËN 5481874
CITROËN 5490862
CITROËN 95534486
CITROËN GX0330201A
CITROËN GX0330202A
CITROËN GX0330301A
CITROËN GX5429192
CITROËN SVR000503
DAIHATSU 2303087603
FIAT 82425490
FIAT 82425649
FIAT 82428006
FIAT 82429294
FIAT 91386006
FORD 5008881
HONDA 16900671003
HONDA 16900671004
HONDA 16900671034
HONDA 16900SA0003
HONDA 16900SAO004
HONDA 16900SAO013
HONDA 16900SAO014
HONDA 16900SAO033
ISUZU 5132000660
ISUZU 5132000661
ISUZU 5132400930
ISUZU 9942369090
LADA 210801117010
LADA 21080111701001
MAZDA 022213470
MAZDA 022213470A
MAZDA 022213470B
MERCEDES-BENZ 0014773801
MERCEDES-BENZ 0014773901
MERCEDES-BENZ A0014773801
MERCEDES-BENZ A0014773901
MERCEDES-BENZ A7002080492
MERCEDES-BENZ A7121081072
MERCEDES-BENZ A71212081070
MERCEDES-BENZ A7122081070
OPEL 818530
PEUGEOT 156703
PEUGEOT 156707
PEUGEOT 156718
PEUGEOT 156719
PEUGEOT 156720
PEUGEOT 156721
RENAULT 7700271026
RENAULT 7700544588
RENAULT 7700724743
RENAULT 7700728143
RENAULT 7701349332
RENAULT 8200358714
SAAB 838475
SKODA C004312110
SUBARU 640210020
SUBARU 6412010020
SUBARU 642010020
TALBOT 13170900
TALBOT 38840E
VOLVO 243214
VOLVO 2432144
VOLVO 806012
VOLVO 838475
SANTANA 1541063401
SANTANA 166016
STEYR 7121081072
STEYR 7122081070
PIAGGIO 493742
VAG 131261275A
VAG 251201511C
VAG 6U0201511E
VAG 803201511C
BOMAG 05821214
BOMAG 5740013
CASE IH 410212453
CASE IH L79756
MASSEY FERGUSON 800848M91
RENAULT TRUCKS 5000031168
GENERAL MOTORS 5651090
GENERAL MOTORS 7984543
GENERAL MOTORS 93156944
JOHN DEERE AM876035
FORD USA C1DE9115A
GUTBROD 09225154
CATERPILLAR 3I1083
CATERPILLAR 9Y4400
HYSTER 1304950
HYSTER 18094H
HYSTER 4617767
INGERSOLL-RAND 35366699
INGERSOLL-RAND 36789097
INGERSOLL-RAND 36795045
KUBOTA 1258143010
KUBOTA 1258143012
KUBOTA 1335143010
SULLAIR 42511
LIGIER 113258
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Kopējais garums [mm]: 109
  • Ārējais diametrs [mm]: 36
Premium
0.9 €  
-20% 0.72 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 108
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Ieplūde-Ø [mm]: 8
  • Izplūde-Ø [mm]: 8
  • Ārējais diametrs [mm]: 36
Skatīt vairāk
Vidējā klase
0.9 €  
-20% 0.72 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 108
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Ieplūde-Ø [mm]: 8
  • Izplūde-Ø [mm]: 8
  • Ārējais diametrs [mm]: 36
Skatīt vairāk
Vidējā klase
0.9 €  
-20% 0.72 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1 diena
  • Augstums [mm]: 110
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Ieplūde-Ø [mm]: 6
  • Izplūde-Ø [mm]: 6
  • Korpusa tips: Plastmasas korpuss
  • Ārējais diametrs [mm]: 48
Skatīt vairāk
Budžeta klase
1.02 €  
-20% 0.82 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 120
  • Diametrs 1 [mm]: 6
  • Diametrs 2 [mm]: 6
  • Diametrs 3 [mm]: 8
  • Diametrs 4 [mm]: 8
  • Filtra izpildījums: Rupjās attīrīšanas filtrs
  • Ārējais diametrs [mm]: 48
Skatīt vairāk
Budžeta klase
1.11 €  
-20% 0.89 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 124
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Iekšējais diametrs [mm]: 8
  • Ārējais diametrs [mm]: 44
Premium
1.17 €  
-20% 0.94 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 105
  • Diametrs [mm]: 35
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Ieplūde-Ø [mm]: 6
  • Izplūde-Ø [mm]: 6
Skatīt vairāk
Premium
1.19 €  
-20% 0.95 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 108
  • Diametrs 1 [mm]: 6
  • Diametrs 2 [mm]: 6
  • Diametrs 3 [mm]: 8
  • Diametrs 4 [mm]: 8
  • Filtra izpildījums: Rupjās attīrīšanas filtrs
  • Ārējais diametrs [mm]: 35
Skatīt vairāk
Budžeta klase
1.23 €  
-20% 0.98 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 118
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Garums [mm]: 118
  • Masa [kg]: 0,02
  • Platums [mm]: 48
  • Ārējais diametrs [mm]: 48
Skatīt vairāk
Vidējā klase
1.27 €  
-20% 1.02 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 105
  • Diametrs [mm]: 31
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Materiāls: Plastmasa
Vidējā klase
1.27 €  
-20% 1.02 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 110
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Iekšējais diametrs 1 [mm]: 8
  • Iekšējais diametrs 2 [mm]: 8
  • Ārējais diametrs 1 [mm]: 39
Skatīt vairāk
Budžeta klase
1.32 €  
-20% 1.06 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 118
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Ieplūde-Ø [mm]: 8
  • Izplūde-Ø [mm]: 8
  • Ārējais diametrs [mm]: 48
Skatīt vairāk
Vidējā klase
1.42 €  
-20% 1.14 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1 diena
  • Augstums [mm]: 118
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Ieplūde-Ø [mm]: 8
  • Izplūde-Ø [mm]: 8
  • Ārējais diametrs [mm]: 48
Skatīt vairāk
Vidējā klase
1.44 €  
-20% 1.15 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 108
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Ieejas vītnes izmērs: 6,5
  • Izejas vītnes izmērs: 6,5
  • Ārējais diametrs [mm]: 36
Skatīt vairāk
Vidējā klase
1.59 €  
-20% 1.27 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 118
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Ieejas vītnes izmērs: 6
  • Izejas vītnes izmērs: 6
  • Ārējais diametrs [mm]: 48
Skatīt vairāk
Vidējā klase
1.59 €  
-20% 1.27 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
Prece grozā:
None