Ienāc vai reģistrējies lai piekļūtu garāžai
0
0
Ienāc vai reģistrējies lai piekļūtu garāžai
Зарегистрироваться
×

Degvielas filtrs DENCKERMANN A130003

Degvielas filtrs DENCKERMANN A130003
Pārbaudiet, vai šis produkts der jūsu automašīnai!
Vispārīga produkta specifikācija:
SKU A130003
Ārējais diametrs 1 [mm] 39
Iekšējais diametrs 1 [mm] 8
Iekšējais diametrs 2 [mm] 8
Augstums [mm] 110
Filtra izpildījums Tiešās plūsmas filtrs
DENCKERMANN Degvielas filtrs DENCKERMANN A130003
Budžeta klase
Hp Kw
{{ car.typeName }} {{ car.fuelType }} {{ car.powerHpFrom }} {{ car.powerKwFrom }} {{ car.yearOfConstrFrom | formatDate }} - {{ car.yearOfConstrTo | formatDate }}
BMW 13321277481
BMW 13321277497
BMW 13321278272
BMW 133212782723
CITROËN 5429192
CITROËN 5481874
CITROËN 5490862
CITROËN 95534485
CITROËN 95534486
CITROËN GX0330201A
CITROËN GX0330202A
CITROËN GX0330301A
CITROËN GX5429192
CITROËN GX5429192A
CITROËN SRV000503
CITROËN SVR000503
FIAT 4352637
FIAT 71736104
FIAT 82323784
FIAT 82425490
FIAT 82425649
FIAT 82428006
FIAT 82429294
FORD 5003748
FORD 5004837
FORD 5015543
FORD 5015544
IVECO 4384509
LEYLAND 606168
MAN 81125030045
MAN 81125030056
MAN 81125030057
MAN 81125030058
MAZDA 22213470B
MERCEDES-BENZ 0000780656
MERCEDES-BENZ 780656
PEUGEOT 156707
PEUGEOT 156718
PEUGEOT 156719
PEUGEOT 156721
RENAULT 5000031168
RENAULT 7100544588
RENAULT 7700544588
RENAULT 7701349332
ROVER BLM601021
SAAB 008210
SAAB 8210
SAAB 838475
SAAB 883364
SEAT SE021020200A
SEAT XE021020200A
SKODA C004312110
SUBARU 642010020
TALBOT 38840
TALBOT 13170900
TALBOT 0013170900
TALBOT 38840E
VAUXHALL 798454
VAUXHALL 1492005
VAUXHALL 1492206
VAUXHALL 5650170
VAUXHALL 7973411
VAUXHALL 93156490
VAUXHALL 93156782
VAUXHALL 149220601
VOLVO 464728
VOLVO 3713186
VW C004312110
VW SE021020200A
VW XE021020200A
STEYR 7002080492
VAG 131261275A
VAG 31113511D
AC FS004
AC FS10
AC FS10B
AC FS15
AC FS1B
AC FS5
AC GF479
MASSEY FERGUSON 522066
MASSEY FERGUSON 800848
RENAULT TRUCKS 0005490862
DEUTZ-FAHR 8121918050900
GENERAL MOTORS 5650170
GENERAL MOTORS 7973411
GENERAL MOTORS 7984544
GENERAL MOTORS 93156490
GENERAL MOTORS 93156782
FIAT-HITACHI 76564503
LAURAK ELE2092
GUELDNER Z514
MAXION 522066
MAXION 800848
LAND ROVER PHB000450
LAND ROVER STC4202
  • Augstums [mm]: 110
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Ieplūde-Ø [mm]: 6
  • Izplūde-Ø [mm]: 6
  • Korpusa tips: Plastmasas korpuss
Skatīt vairāk
Budžeta klase
1.02 €  
-20% 0.82 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 118
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Garums [mm]: 118
  • Masa [kg]: 0,02
  • Platums [mm]: 48
  • Ārējais diametrs [mm]: 48
Skatīt vairāk
Vidējā klase
1.36 €  
-20% 1.09 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Caurule-Ø [mm]: 8
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Garums [mm]: 104,5
  • Masa [kg]: 0,02
  • Ārējais diametrs [mm]: 36
Skatīt vairāk
Vidējā klase
1.59 €  
-20% 1.27 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Caurule-Ø [mm]: 8
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Garums [mm]: 100,5
  • Masa [kg]: 0,045
  • Ārējais diametrs [mm]: 54,5
Skatīt vairāk
Vidējā klase
2.48 €  
-20% 1.98 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
Prece grozā:
None