Ienāc vai reģistrējies lai piekļūtu garāžai
0
0
Ienāc vai reģistrējies lai piekļūtu garāžai
Зарегистрироваться
×

Kvēlspuldze, Numura apgaismojuma lukturis HELLA 8GP 003 594-251

Kvēlspuldze, Numura apgaismojuma lukturis HELLA 8GP 003 594-251
Pārbaudiet, vai šis produkts der jūsu automašīnai!
Vispārīga produkta specifikācija:
Preces numurs 8GP 003 594-251
Spriegums [V] 24
Nominālā jauda [W] 5
Lampas tips W5W
Pārbaudes vērtība ECE
Daudzums 10
Konteinera tips Kaste
Apgaismes ierīces tips Halogēns
Patronas izpildījums W2,1x9,5d
Montāža/demontāža jāveic kvalificētam personālam!
HELLA Kvēlspuldze, Numura apgaismojuma lukturis HELLA 8GP 003 594-251
Premium
Ir noliktavā
Piegādes laiks: 1-2 dienas
0.21 €
0.17 €
Hp Kw
{{ car.typeName }} {{ car.fuelType }} {{ car.powerHpFrom }} {{ car.powerKwFrom }} {{ car.yearOfConstrFrom | formatDate }} - {{ car.yearOfConstrTo | formatDate }}
AEBI 237485-8
AUWÄRTER 11028719
DAF 135 9738
FRUEHAUF L-SX0141-003
IVECO 0002 657601
IVECO 5031 27229
MAN 1510.021.00
MAN 81.25901.0093
MAN ZF259010093
TOYOTA 0050206
VAN HOOL 10890363
VOLVO 1 421 036 0
FAUN EA0126
HEULIEZ 0002657601
LEYLAND DAF MBU507
NEOPLAN 11028719
NEOPLAN 1510.021.00
CASE IH 2292414
O&K 2292414
LIEBHERR 6 070 033 08
LIEBHERR 6 070 192 01
DEMAG 63472040
DEMAG 63473040
NOOTEBOOM 0225125
RENDERS 30002265
RENDERS 99709906
SPIERINGS 407785
AHLMANN 4108229A
HYMER 0871621
HYMER 1626625
ZIEGLER 161683
ZIEGLER 407481
LANGENDORF 1134859
LANGENDORF B17-0991
SCHMITZ CARGOBULL 061651
SCHMITZ CARGOBULL 3253
TEREX 63472040
JUNGHEINRICH 51074981
GRIMME B94.06999
BROSHUIS 35251515
REISCH 5005152
SOMMER 1404003594251
WEIRO 10440
SOLARIS 2615-210-020
VDL 20223496
VDL 223496
VDL I04-09702
AGRIFAC 7725110
HOLMER 1026019020
KEMPF 4301009
FELDBINDER 011308
ROSENBAUER 04323408
  • Apgaismes ierīces tips: Halogēns
  • Daudzums: 10
  • Konteinera tips: Kaste
  • Lampas tips: W5W
  • Montāža/demontāža jāveic kvalificētam personālam!:
  • Nominālā jauda [W]: 5
  • Patronas izpildījums: W2,1x9,5d
  • Pārbaudes vērtība: ECE
  • Spriegums [V]: 24
Skatīt vairāk
Premium
0.21 €  
-20% 0.17 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
Prece grozā:
None