Ienāc vai reģistrējies lai piekļūtu garāžai
0
0
Ienāc vai reģistrējies lai piekļūtu garāžai
Зарегистрироваться
×

Degvielas filtrs HENGST FILTER H101WK

Degvielas filtrs HENGST FILTER H101WK
Pārbaudiet, vai šis produkts der jūsu automašīnai!
Vispārīga produkta specifikācija:
SKU H101WK
Filtra izpildījums Tiešās plūsmas filtrs
Ārējais diametrs [mm] 36
Kopējais garums [mm] 109
HENGST FILTER Degvielas filtrs HENGST FILTER H101WK
Premium
Ir noliktavā
Piegādes laiks: 1-2 dienas
0.84 €
0.67 €
Hp Kw
{{ car.typeName }} {{ car.fuelType }} {{ car.powerHpFrom }} {{ car.powerKwFrom }} {{ car.yearOfConstrFrom | formatDate }} - {{ car.yearOfConstrTo | formatDate }}
BMW 13 32 1 277 481
BMW 13 31 1 255 179
BMW 13 32 1 278 272
BMW 13 32 1 277 497
BMW 13 32 1 278 272.3
CITROËN 5 429 192
CITROËN 95 534 485
CITROËN GX 03 30201 A
CITROËN SRV 000-503
CITROËN 5 481 874
CITROËN 95 534 486
CITROËN GX 03 30202 A
CITROËN SVR 000-503
CITROËN 5 490 862
CITROËN GX 03 30301 A
CITROËN GX 5429-192
CITROËN GX5429192A
FIAT 4352637
FIAT 71736104
FIAT 82323784
FIAT 6001070015
FIAT 71736112
FIAT 82425490
FIAT 82425649
FIAT 82428006
FIAT 82429294
FORD 5 003 748
FORD 5 004 837
FORD 5 015 543
FORD 5 015 544
HONDA 16900-SA0003
HONDA 16900-SA0004
HONDA 16900-SA0013
HONDA 16900-SA0014
HONDA 16900-SA0024
HONDA 16900-SA0033
HONDA 16900-SA0044
IVECO 0438 4509
IVECO 438 4509
MAN 81.125.030.045
MAN 81.125.030.056
MAN 81.125.030.057
MAN 81.125.030.058
MAZDA 2213-470B
MAZDA 2221-3470B
NISSAN 16400-E3000
NISSAN 16400-E3001
PEUGEOT 1567.07
PEUGEOT 1567.18
PEUGEOT 1567.19
PEUGEOT 1567.20
PEUGEOT 1567.21
RENAULT 50 00 031 168
RENAULT 71 00 544 588
RENAULT 77 00 271 026
RENAULT 77 00 544 588
SAAB 008 210
SAAB 883 364
SCANIA 008 210
SCANIA 838 475
SCANIA 883 364
SCANIA 8210
SUBARU 64201-0020
TALBOT 00 131 709 00
TALBOT 38 840
TALBOT 3 884 0E
TALBOT 38 840 E
TOYOTA 23300-24050
VOLVO 243214
VOLVO 3713186
VOLVO 806012
VOLVO 2432144
STEYR 700.20.80.492
VAG C 004 312 110
VAG SE 021 020 200 A
VAG XE 021 020 200 A
BOMAG 96006361
CASE IH 680120025
MASSEY FERGUSON 522 066
MASSEY FERGUSON 800 848
RENAULT TRUCKS 00 05 490 862
RENAULT TRUCKS 50 00 031 168
DEUTZ-FAHR 8-1219-180-509.00
FENDT H 835 200 730 200
GENERAL MOTORS 2846061
GENERAL MOTORS 5650170
GENERAL MOTORS 7973411
GENERAL MOTORS 93156490
GENERAL MOTORS 7984544
GENERAL MOTORS 93156782
JOHN DEERE AM116304
DYNAPAC 499507
FIAT-HITACHI 76564503
HAMM 280 194
KRAMER 000 161 0306
RICHIER 552 482 201
YANMAR A67460003
LAND ROVER PHB 000450
KAYSER AK01-6/8
KAYSER AK01-6/8E
KAYSER AK01-8E
FARYMANN DIESEL 541070-2
NEW HOLLAND 507651
NEW HOLLAND 87675543
  • Augstums [mm]: 108
  • Diametrs 1 [mm]: 6
  • Diametrs 2 [mm]: 6
  • Diametrs 3 [mm]: 8
  • Diametrs 4 [mm]: 8
  • Filtra izpildījums: Rupjās attīrīšanas filtrs
  • Ārējais diametrs [mm]: 35
Skatīt vairāk
Budžeta klase
0.84 €  
-20% 0.67 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 108
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Ieplūde-Ø [mm]: 8
  • Izplūde-Ø [mm]: 8
  • Ārējais diametrs [mm]: 36
Skatīt vairāk
Vidējā klase
0.9 €  
-20% 0.72 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 108
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Ieplūde-Ø [mm]: 8
  • Izplūde-Ø [mm]: 8
  • Ārējais diametrs [mm]: 36
Skatīt vairāk
Vidējā klase
0.9 €  
-20% 0.72 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1 diena
  • Augstums 1 [mm]: 45
  • Augstums [mm]: 97
  • Daudzums: 10
  • Diametrs 2 [mm]: 6,1
  • Diametrs 3 [mm]: 8,1
  • Diametrs [mm]: 34
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Korpusa diametrs [mm]: 30
Skatīt vairāk
Premium
1.02 €  
-20% 0.82 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 105
  • Diametrs [mm]: 35
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Ieplūde-Ø [mm]: 6
  • Izplūde-Ø [mm]: 6
Skatīt vairāk
Premium
1.17 €  
-20% 0.94 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums 1 [mm]: 45
  • Augstums [mm]: 97
  • Daudzums: 1
  • Diametrs 2 [mm]: 6,1
  • Diametrs 3 [mm]: 8,1
  • Diametrs [mm]: 34
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Korpusa diametrs [mm]: 30
Skatīt vairāk
Premium
1.17 €  
-20% 0.94 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 125
  • Diametrs 1 [mm]: 51
  • Diametrs 2 [mm]: 6
  • Filtra izpildījums: Filtra patrona
Budžeta klase
1.48 €  
-20% 1.18 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 106
  • Diametrs 1 [mm]: 36
  • Diametrs 2 [mm]: 6
  • Filtra izpildījums: Filtra patrona
Budžeta klase
1.48 €  
-20% 1.18 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 108
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Ieejas vītnes izmērs: 6,5
  • Izejas vītnes izmērs: 6,5
  • Masa [kg]: 0,024
  • Ārējais diametrs [mm]: 36
Skatīt vairāk
Vidējā klase
1.59 €  
-20% 1.27 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Caurule-Ø [mm]: 8
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Garums [mm]: 104,5
  • Masa [kg]: 0,02
  • Ārējais diametrs [mm]: 36
Skatīt vairāk
Vidējā klase
1.59 €  
-20% 1.27 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 108
  • Ieplūde-Ø [mm]: 8,4
  • Izplūde-Ø [mm]: 6,5
  • Ārējais diametrs 1 [mm]: 36
  • Ārējais diametrs [mm]: 30
Skatīt vairāk
Budžeta klase
1.61 €  
-20% 1.29 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 105
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Ieplūde-Ø [mm]: 8,1
  • Izplūde-Ø [mm]: 6,1
  • Ārējais diametrs 1 [mm]: 35
  • Ārējais diametrs [mm]: 30
Skatīt vairāk
Premium
1.86 €  
-20% 1.49 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 105
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Iekšējais diametrs [mm]: 6
  • Ārējais diametrs [mm]: 36
Premium
2.33 €  
-20% 1.86 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Caurule-Ø [mm]: 8
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Garums [mm]: 100,5
  • Masa [kg]: 0,045
  • Ārējais diametrs [mm]: 54,5
Skatīt vairāk
Vidējā klase
2.48 €  
-20% 1.98 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
Prece grozā:
None