Ienāc vai reģistrējies lai piekļūtu garāžai
0
0
Ienāc vai reģistrējies lai piekļūtu garāžai
Зарегистрироваться
×

Degvielas filtrs KAMOKA F300901

Degvielas filtrs KAMOKA F300901
Pārbaudiet, vai šis produkts der jūsu automašīnai!
Vispārīga produkta specifikācija:
SKU F300901
Augstums [mm] 125
Ārējais diametrs [mm] 48
Filtra izpildījums Tiešās plūsmas filtrs
KAMOKA Degvielas filtrs KAMOKA F300901
Budžeta klase
Ir noliktavā
Piegādes laiks: 1-2 dienas
1.36 €
1.09 €
Hp Kw
{{ car.typeName }} {{ car.fuelType }} {{ car.powerHpFrom }} {{ car.powerKwFrom }} {{ car.yearOfConstrFrom | formatDate }} - {{ car.yearOfConstrTo | formatDate }}
AUDI XE 021 020 200 A
AUDI C 004 312 110
AUDI SE021020200A
AUDI 803201511C
AUDI 251201511G
AUDI 251201511C
AUDI 803201511E
AUDI 191201511A
AUDI 131261275A
AUDI ZVW262101
AUDI 311133511C
AUDI 6U0201511E
BMW 13321278272
BMW 13 32 1 277 497
BMW 13 32 1 278 272
BMW 13 32 1 277 481
BMW 13 32 1 278 272.3
BMW 13311255179
BMW 1255179
BMW 1277481
BMW 1277497
BMW 1278272
CHRYSLER 2084467
CHRYSLER T0544588
CHRYSLER T1349332
CHRYSLER TO544588
CHRYSLER T0-544588
CHRYSLER T1-349332
CHRYSLER 7700724743
CITROËN GX 0330-202 A
CITROËN GX 0330-301 A
CITROËN SVR 000-503
CITROËN 95534485
CITROËN 5429192
CITROËN GX 0330-201 A
CITROËN 95534486
CITROËN 5481874
CITROËN 5490862
CITROËN GX 5429-192 A
CITROËN SRV000503
CITROËN GX 5429-192
FIAT 269212
FIAT 71736104
FIAT 82425649
FIAT 4352637
FIAT 71736112
FIAT 82425490
FIAT 82429294
FIAT 82428006
FIAT 82323784
FIAT 4325601
FIAT 91386006
FIAT 4323062
FORD 5003748
FORD 5015543
FORD 5004837
FORD 5015544
FORD A770X9155AA
FORD A780X9155AA
FORD 860X9155AA
FORD 860X-9155-BA
GMC 7984543
GMC 25067130
GMC 7973411
GMC 7984544
ISUZU 8942027360
ISUZU 8942079100
ISUZU 94202736
IVECO 4384509
MAN 81.12503.0058
MAN 81.12503.0057
MAN 81.12503.0045
MAN 81125030056
MAN 81619100008
MAZDA 0222-13-470B
MAZDA 0222-23-420A
MITSUBISHI A141491
MITSUBISHI MA141491
MITSUBISHI A 141491
NISSAN 16400E3001
NISSAN 16400E3000
NISSAN 16400F2600
OPEL VFF4
PEUGEOT 1567-19
PEUGEOT 156718
PEUGEOT 156721
PEUGEOT 156707
PEUGEOT 95534485
RENAULT 7700544588
RENAULT 7701349332
RENAULT 5490862
RENAULT 7100544588
RENAULT 5000031168
RENAULT 8200358714
RENAULT 7700271026
RENAULT 7700728143
RENAULT 7700724743
ROVER 606168
ROVER LBU5105
SAAB 7284417
SAAB 838475
SAAB 8210
SAAB 883364
SAAB 83 64 75
SAAB 7285943
SCANIA 8210
SEAT SE021020200A
SEAT XE021020200A
SEAT 481209261
SEAT 67133511
SEAT 803201511C
SEAT 803201511E
SEAT 251201511
SEAT 251201511C
SEAT 251201511G
SEAT 191201511A
SEAT 131 261 275 A
SEAT 311133511C
SEAT Z 401471WE
SKODA C 004 312 110
SKODA SE021020200A
SKODA 67133511
SKODA 803 201 511C
SKODA 251201511
SKODA 803201511E
SKODA 251201511C
SKODA 191201511A
SKODA 251201511G
SKODA 131 261 275 A
SKODA 6U0201511E
SUBARU 642010020
TALBOT 2084467
TALBOT MA141491
TOYOTA 2330024050
VOLVO 3713186
VOLVO 464728
VOLVO 1576741
VOLVO 209422
VOLVO 806013
VW XE 021 020 200 A
VW C 004 312 110
VW SE021020200A
VW 803201511C
VW 251201511G
VW 251201511C
VW 803201511E
VW 191201511A
VW 131261275A
VW ZVW262101
VW 311133511C
VW 6U0201511E
VAG 121 261 275 A
VAG 131 261 275 A
VAG 131261275
VAG 191 201 511 A
VAG 191 291 511 A
VAG 251 201 511 C
VAG 251 201 511 G
VAG 251201511
VAG 481209261
VAG 67133511
VAG 803 201 511 C
VAG 803 201 511 E
VAG 803 210 151 C
AC FS1A
AC GF451
AC GF451B
AC GF453
AC GF453B
AC GF461
AC GF461B
AC GF68
CASE IH 680120025
CASE IH 417 917 C 91
GENERAL MOTORS 1945199
GENERAL MOTORS 1947586
GENERAL MOTORS 2084258
GENERAL MOTORS 2084467
GENERAL MOTORS 5650170
GENERAL MOTORS 5650656
GENERAL MOTORS 5651673
GENERAL MOTORS 5651676
GENERAL MOTORS 5651682
GENERAL MOTORS 5651765
GENERAL MOTORS 5651767
GENERAL MOTORS 7983410
GENERAL MOTORS 85482
GENERAL MOTORS 25055223
LAND ROVER PHB000450
LAND ROVER STC4202
  • Augstums [mm]: 110
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Ieplūde-Ø [mm]: 6
  • Izplūde-Ø [mm]: 6
  • Korpusa tips: Plastmasas korpuss
  • Ārējais diametrs [mm]: 48
Skatīt vairāk
Budžeta klase
1.02 €  
-20% 0.82 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 118
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Garums [mm]: 118
  • Masa [kg]: 0,02
  • Platums [mm]: 48
  • Ārējais diametrs [mm]: 48
Skatīt vairāk
Vidējā klase
1.27 €  
-20% 1.02 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Caurule-Ø [mm]: 8
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Garums [mm]: 100,5
  • Masa [kg]: 0,045
  • Ārējais diametrs [mm]: 54,5
Skatīt vairāk
Vidējā klase
2.48 €  
-20% 1.98 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Masa [kg]: 0,05
Vidējā klase
2.73 €  
-20% 2.18 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
Prece grozā:
None