Ienāc vai reģistrējies lai piekļūtu garāžai
0
0
Ienāc vai reģistrējies lai piekļūtu garāžai
Зарегистрироваться
×

Degvielas filtrs KNECHT KL 13

Degvielas filtrs KNECHT KL 13
Pārbaudiet, vai šis produkts der jūsu automašīnai!
Vispārīga produkta specifikācija:
SKU KL 13
Filtra izpildījums Tiešās plūsmas filtrs
Diametrs [mm] 34
Korpusa diametrs [mm] 30
Augstums [mm] 97
Diametrs 2 [mm] 6,1
Diametrs 3 [mm] 8,1
Daudzums 1
Augstums 1 [mm] 45
KNECHT Degvielas filtrs KNECHT KL 13
Premium
Ir noliktavā
Piegādes laiks: 1-2 dienas
1.17 €
0.94 €
Hp Kw
{{ car.typeName }} {{ car.fuelType }} {{ car.powerHpFrom }} {{ car.powerKwFrom }} {{ car.yearOfConstrFrom | formatDate }} - {{ car.yearOfConstrTo | formatDate }}
ALFA ROMEO 82428006
AUDI XE021020200A
AUDI SE021020200A
AUDI C004312110
AUDI Z401471WE
BMW 13321277481
BMW 13321278272
BMW 1255179
BMW 1277497
BMW 1277481
BMW 13311255179
BMW 13321277497
BMW 133212782723
BMW 1278272
CITROËN GX0330301A
CITROËN GX5429192
CITROËN SVR000503
CITROËN 95534485
CITROËN GX0330201A
CITROËN GX0330202A
CITROËN SRV000503
CITROËN 5429192
CITROËN 95534486
CITROËN GX5429192A
CITROËN 5490862
CITROËN 5481874
FIAT 82323784
FIAT 82425490
FIAT 71736104
FIAT 82428006
FIAT 0000091386006
FIAT 0000082428006
FIAT 4323062
FIAT 82425649
FIAT 4325601
FIAT 4352637
FIAT 91386006
FIAT 0000004323062
FIAT 82429294
FORD 860X9155BA
FORD 5003748
FORD 5004837
FORD 860X9155AA
FORD EFG21S
FORD 5015544
FORD EFG21
FORD A770X9155AA
FORD 5015543
FORD A780X9155AA
GMC 25067130
GMC 07984544
GMC 7984543
GMC 7973411
GMC 7984544
INNOCENTI 559221342
IVECO 4384509
LADA 21080111701081
LANCIA 82428006
MAN 81125030058
MAN 81125030057
MAN 81619100008
MAN 81125030045
MAN 81125030056
MAZDA 022213470B
MAZDA 022223420A
MAZDA 22213470B
NISSAN 16400F2600
OPEL 7984543
RENAULT 7100544588
RENAULT 7700544588
RENAULT 5000031168
RENAULT 5490862
SAAB 883364
SAAB 7284417
SAAB 7285943
SAAB 838475
SAAB 008210
SAAB 07285943
SCANIA 8210
SCANIA 008210
SUBARU 642010020
TALBOT 38840E
TALBOT 38840
TALBOT 6100034
TOYOTA 2330024050
VAUXHALL VFF4
VOLVO 1576741
VOLVO 464728
VOLVO 209422
VOLVO 806013
VOLVO 3713186
STEYR 7002080492
VAG XE021020200A
VAG SE021020200A
VAG C004312110
VAG Z401471WE
BOMAG 96006361
CASE IH 680120025
MASSEY FERGUSON 522066
MASSEY FERGUSON 800848
RENAULT TRUCKS 5000031168
RENAULT TRUCKS 0005490862
RENAULT TRUCKS 5490862
FENDT H835200730200
GENERAL MOTORS 93156490
GENERAL MOTORS 93156782
GENERAL MOTORS 5650170
GENERAL MOTORS 7973411
GENERAL MOTORS 7984544
JOHN DEERE AM107871
JOHN DEERE MG269212
JOHN DEERE AM116304
JOHN DEERE AM101126
JOHN DEERE AM38708
VOLGA 38840
DYNAPAC 499507
FIAT-HITACHI 76564503
HAMM 280194
KRAMER 0001610306
KUBOTA 1335143010
FAHR 8121918050900
MAXION 522066
MAXION 800848
YANMAR A67460003
LAND ROVER PHB000450
KAYSER AK01-8E
KAYSER AK01-6/8E
KAYSER AK01-6/8
FARYMANN DIESEL 5410702
DEUTZ 8121918050900
KTM MOTORCYCLES 58312099052
BMW MOTORCYCLES 13321277481
BMW MOTORCYCLES 13321278272
BMW MOTORCYCLES 1277481
CUPRA XE021020200A
CUPRA SE021020200A
CUPRA C004312110
CUPRA Z401471WE
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Kopējais garums [mm]: 109
  • Ārējais diametrs [mm]: 36
Premium
0.84 €  
-20% 0.67 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Diametrs 1/Diametrs 2 [mm]: IN / OUT : 8
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Garums [mm]: 75
  • Ārējais diametrs [mm]: 56,6
Budžeta klase
0.92 €  
-20% 0.74 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 108
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Ieplūde-Ø [mm]: 8
  • Izplūde-Ø [mm]: 8
  • Ārējais diametrs [mm]: 36
Skatīt vairāk
Vidējā klase
0.9 €  
-20% 0.72 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 108
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Ieplūde-Ø [mm]: 8
  • Izplūde-Ø [mm]: 8
  • Ārējais diametrs [mm]: 36
Skatīt vairāk
Vidējā klase
0.9 €  
-20% 0.72 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1 diena
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Kopējais garums [mm]: 98
  • Ārējais diametrs [mm]: 36
Premium
0.96 €  
-20% 0.77 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums 1 [mm]: 45
  • Augstums [mm]: 97
  • Daudzums: 10
  • Diametrs 2 [mm]: 6,1
  • Diametrs 3 [mm]: 8,1
  • Diametrs [mm]: 34
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Korpusa diametrs [mm]: 30
Skatīt vairāk
Premium
1.02 €  
-20% 0.82 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 105
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Iekšējais diametrs [mm]: 8
  • Iepakojuma augstums [cm]: 11
  • Iepakojuma garums [cm]: 4,3
  • Iepakojuma platums [cm]: 4,3
  • Konteinera tips: Kaste
  • Ārējais diametrs [mm]: 36
Skatīt vairāk
Vidējā klase
1.11 €  
-20% 0.89 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 105
  • Diametrs [mm]: 35
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Ieplūde-Ø [mm]: 6
  • Izplūde-Ø [mm]: 6
Skatīt vairāk
Premium
1.17 €  
-20% 0.94 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 124
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Iekšējais diametrs [mm]: 8
  • Ārējais diametrs [mm]: 44
Premium
1.17 €  
-20% 0.94 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 118
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Ārējais diametrs [mm]: 48
Budžeta klase
1.34 €  
-20% 1.07 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Diametrs 1/Diametrs 2 [mm]: IN/OUT: 8
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Garums [mm]: 88
  • Ārējais diametrs [mm]: 52,3
Budžeta klase
1.48 €  
-20% 1.18 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 125
  • Diametrs 1 [mm]: 51
  • Diametrs 2 [mm]: 6
  • Filtra izpildījums: Filtra patrona
Budžeta klase
1.48 €  
-20% 1.18 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 106
  • Diametrs 1 [mm]: 36
  • Diametrs 2 [mm]: 6
  • Filtra izpildījums: Filtra patrona
Budžeta klase
1.48 €  
-20% 1.18 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Diametrs 1/Diametrs 2 [mm]: IN / OUT : 8
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Garums [mm]: 75
  • Ārējais diametrs [mm]: 56,6
Budžeta klase
1.54 €  
-20% 1.23 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 108
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Ieejas vītnes izmērs: 6,5
  • Izejas vītnes izmērs: 6,5
  • Masa [kg]: 0,024
  • Ārējais diametrs [mm]: 36
Skatīt vairāk
Vidējā klase
1.59 €  
-20% 1.27 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
Prece grozā:
None