Ienāc vai reģistrējies lai piekļūtu garāžai
0
0
Ienāc vai reģistrējies lai piekļūtu garāžai
Зарегистрироваться
×

Kvēlspuldze, Pagriezienu signāla lukturis PHILIPS 12821CP

Kvēlspuldze, Pagriezienu signāla lukturis PHILIPS 12821CP
Pārbaudiet, vai šis produkts der jūsu automašīnai!
Vispārīga produkta specifikācija:
Preces numurs 12821CP
Lampas tips R5W
Spriegums [V] 12
Nominālā jauda [W] 5
Patronas izpildījums BA15s
Lampas tips Lodveida lampa
PHILIPS Kvēlspuldze, Pagriezienu signāla lukturis PHILIPS 12821CP
Premium
Ir noliktavā
Piegādes laiks: 1-2 dienas
0.5 €
20 %
0.4 €
Hp Kw
{{ car.typeName }} {{ car.fuelType }} {{ car.powerHpFrom }} {{ car.powerKwFrom }} {{ car.yearOfConstrFrom | formatDate }} - {{ car.yearOfConstrTo | formatDate }}
AEBI 0233357-3
AUDI N 017 718 2
AUDI N 017 718 5
BMW 07 11 9 905 336
BMW 07 11 9 978 227
BMW 07 50 9 063 573
BMW 9 063 573
BMW 9 978 227
CITROËN 6216.26
CITROËN 6216.C2
CITROËN 6372.19
DAF 135 4865
IVECO 1121407
MAN T 304
MAN ZF259017026
MERCEDES-BENZ 072601 012701
MERCEDES-BENZ A072601 012701
OPEL 20 98 103
OPEL 20 98 914
OPEL 90002490
OPEL 93892658
PEUGEOT 6216.C2
PORSCHE 900.631.127.90
SEAT N 017 718 2
SEAT N 017 718 5
SKODA 909 521 025 A
SKODA N 017 718 5
VAUXHALL 91145659
VAUXHALL 20 98 103
VAUXHALL 20 98 914
VAUXHALL 90002490
VAUXHALL 93892658
VOLVO 3534083
VOLVO 3534084
VOLVO 3534092
VOLVO 3534093
VOLVO 3538336
VOLVO 3538337
VOLVO 6800102
VOLVO 6800103
VOLVO 6817415
VOLVO 6817416
VOLVO 965828
VW N 017 718 2
VW N 017 718 5
VW YY045813012
CASE IH 0 700255 5
CASE IH 0108305
CASE IH 1 094368 R1
CASE IH 1900034522160
O&K 0108305
SAME 0.900.0513.6
LIEBHERR 6 070 142
CLAAS 02 449 810
CLAAS 216 609.0
CLAAS 7703097180
FENDT X 671 306 200 000
GENERAL MOTORS 090002490
GENERAL MOTORS 90002490
JOHN DEERE 2604120
JOHN DEERE 57 M6 498
HOLDEN 20 98 103
HOLDEN 20 98 914
HOLDEN 90002490
HOLDEN 93892658
EVOBUS 072601 012701
EVOBUS A072601 012701
RENDERS 99760302
SPIERINGS 407231
HAKO 19-74126-3
HAKO 7734000940
ATLAS COPCO 0308352
ATLAS COPCO 1091.0200.00
CATERPILLAR 108-7605
CATERPILLAR 3C-4883
HAMM 00209694
KUBOTA TA04930081
KUBOTA TA0493008A
YAMAHA 9079Q0742800
YAMAHA 9079Q0685000
LINDE 791 950 09 40
AGCO CH0844350
AGCO X671 306 200 000
YANMAR 1813000019
HOBBYCAR 6502060093
HOBBYCAR 65020660093
LAND ROVER 10211
LAND ROVER BR 0342
HYMER 0417336
HYMER 0417336-00
HYMER 1017210
HYMER 1603.17.14
NORMAG 01413
PAUS 511109
KRONE 0944069/0
KRONE 9247360
LANGENDORF 1134852
SCHMITZ CARGOBULL 061341
SCHMITZ CARGOBULL 063834
SCHMITZ CARGOBULL 1056
SCHMITZ CARGOBULL EL0013-0003
TEREX 0308352
TEREX 18130000101
TEREX 1813000019
TEREX 8000-2411
JUNGHEINRICH 14750780
MANITOU 163825
AMAZONE NA032
REISCH 5006388
SOMMER 2801120001
SOMMER 280112001
BMW (BRILLIANCE) 07 11 9 978 227
BMW (BRILLIANCE) 07 50 9 063 573
BMW (BRILLIANCE) 9 063 573
BMW (BRILLIANCE) 9 978 227
LINDNER 3000294
  • Uzstādīšanas puse: priekšā un aizmugurē
  • Apgaismes ierīces tips: Halogēns
  • Daudzums: 10
  • Konteinera tips: Kaste
  • Lampas tips: R5W
  • Montāža/demontāža jāveic kvalificētam personālam!:
  • Nominālā jauda [W]: 5
  • Patronas izpildījums: BA15s
  • Pārbaudes vērtība: ECE
  • Spriegums [V]: 12
Skatīt vairāk
Premium
0.21 €  
-20% 0.17 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Lampas tips: R5W
  • Nominālā jauda [W]: 5
  • Patronas izpildījums: BA15s
  • Spriegums [V]: 12
Vidējā klase
1.09 €  
-20% 0.87 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Lampas tips: R5W
  • Nominālā jauda [W]: 5
  • Patronas izpildījums: BA15s
  • Spriegums [V]: 12
Vidējā klase
4.25 €  
-20% 3.4 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
Prece grozā:
None