Ienāc vai reģistrējies lai piekļūtu garāžai
0
0
Ienāc vai reģistrējies lai piekļūtu garāžai
Зарегистрироваться
×

Degvielas filtrs PURFLUX EP58

Degvielas filtrs PURFLUX EP58
Pārbaudiet, vai šis produkts der jūsu automašīnai!
Vispārīga produkta specifikācija:
SKU EP58
Filtra izpildījums Tiešās plūsmas filtrs
Ārējais diametrs [mm] 44
Iekšējais diametrs [mm] 8
Augstums [mm] 124
PURFLUX Degvielas filtrs PURFLUX EP58
Premium
Ir noliktavā
Piegādes laiks: 1-2 dienas
1.17 €
0.94 €
Hp Kw
{{ car.typeName }} {{ car.fuelType }} {{ car.powerHpFrom }} {{ car.powerKwFrom }} {{ car.yearOfConstrFrom | formatDate }} - {{ car.yearOfConstrTo | formatDate }}
BMW 13321277481
BMW 13321278272
BMW 13321461265
CHRYSLER 2084528
CHRYSLER 2525254
CHRYSLER 2846061
DAIHATSU 2303087603
DAIHATSU 2330087603
FIAT 119003206100
FIAT 4323062
FIAT 4352637
FIAT 60735555
FIAT 60745338
FIAT 71736104
FIAT 82323784
FIAT 82425649
FIAT 82428006
FIAT 82434499
FIAT 91386006
FIAT 93814412
FIAT 9401567188
FORD 5008881
FORD 5015543
FORD A810X9155DA
FORD B7S9155A
FORD C2DE9155A
FORD C2DZ9155A
FORD C2RZ9155B
FORD CC1DZ9155
FORD CIDZ9155A
FORD CIDZ9155B
FORD D129155A
FORD D12E9155A
FORD D12F9155AA
FORD D3FZ9155A
HONDA 16900671003
HONDA 16900671004
HONDA 16900671013
HONDA 16900671014
HONDA 16900671023
HONDA 16900671034
HONDA 16900SA0003
HONDA 16900SA0004
HONDA 16900SA0013
HONDA 16900SA0014
HONDA 16900SA0024
HONDA 16900SA0033
HONDA 16900SA0044
HONDA 16900SAO003
HONDA 16900SAO004
HONDA 16900SAO013
HONDA 16900SAO014
HONDA 16900SAO033
INTERNATIONAL HARV. 417917C91
ISUZU 5132000661
IVECO J1333001
IVECO J1336005
LADA 210451117010
LADA 210501117012
LADA 210801117010
MAN 81125030045
MAN 81125030056
MAN 81125030057
MAN 81125030058
MAZDA 022213470A
MAZDA 022213470B
MAZDA 022213478
MERCEDES-BENZ 0014773801
MERCEDES-BENZ 0014773901
MERCEDES-BENZ 7002080492
MERCEDES-BENZ 7121081072
MERCEDES-BENZ 71212081070
MERCEDES-BENZ 7122081070
MERCEDES-BENZ A0014773801
MERCEDES-BENZ A0014773901
MERCEDES-BENZ A7002080492
MERCEDES-BENZ A7121081072
MERCEDES-BENZ A71212081070
MERCEDES-BENZ A7122081070
MITSUBISHI MA166060
MITSUBISHI MT166060
NISSAN 522066
NISSAN 800848
PEUGEOT 156703
PEUGEOT 156707
PEUGEOT 156718
PEUGEOT 156719
PEUGEOT 156720
PEUGEOT 156721
PEUGEOT 1567C3
PEUGEOT 5429192
PEUGEOT 5481874
PEUGEOT 5490862
PEUGEOT E145057
PEUGEOT GX0330201A
PEUGEOT GX0330202A
PEUGEOT GX0330301A
PEUGEOT GX542/9192
PEUGEOT GX5429192
PEUGEOT SRV000503
RENAULT 005490862
RENAULT 5000031068
RENAULT 5000031168
RENAULT 5490862
RENAULT 5640780
RENAULT 7100544588
RENAULT 7700271011
RENAULT 7700271026
RENAULT 7700544588
RENAULT 7700724743
RENAULT 7700728143
RENAULT 7701349332
RENAULT 8200358714
RENAULT 8671002074
ROVER 606168
SAAB 838475
SAAB 883364
SUBARU 6412010020
SUBARU 642010020
SUBARU 6420100201
SUBARU 642010021
TALBOT 0013170900
TALBOT 13170900
TALBOT 1879579
TALBOT 1945199
TALBOT 1947586
TALBOT 2020064
TALBOT 2020067
TALBOT 2020933
TALBOT 2084258
TALBOT 2084467
TALBOT 2120064
TALBOT 2121779
TALBOT 212779
TALBOT 2465703
TALBOT 2525254
TALBOT 2846061
TALBOT 38840E
TALBOT 6100034
TALBOT MA141491
TOYOTA 1640040600
TOYOTA 16400A0600
TOYOTA 2303024020
TOYOTA 2303087603
VOLVO 243214
VOLVO 243214/4
VOLVO 2432144
VOLVO 3713186
VOLVO 481209261
VOLVO 806012
VOLVO 838475
ROVER/AUSTIN FE4000
VAG 115945050
VAG 6U0201511E
VAG SE021020200A
AC 1555410
AC FS1
AC FS15
AC FS4
AC FS5
AC FS9286E
CASE IH D53499
MASSEY FERGUSON 522066
MASSEY FERGUSON 522066M1
MASSEY FERGUSON 800848
MASSEY FERGUSON 800848M91
GENERAL MOTORS 13200093
GENERAL MOTORS 1945199
GENERAL MOTORS 1947586
GENERAL MOTORS 2084258
GENERAL MOTORS 2084467
GENERAL MOTORS 2846061
GENERAL MOTORS 5132000660
GENERAL MOTORS 5132000661
GENERAL MOTORS 5132000930
GENERAL MOTORS 5132400930
GENERAL MOTORS 5650170
GENERAL MOTORS 5650656
GENERAL MOTORS 5650743
GENERAL MOTORS 5650780
GENERAL MOTORS 5651090
GENERAL MOTORS 5651682
GENERAL MOTORS 5651687
GENERAL MOTORS 5651783
GENERAL MOTORS 818502
GENERAL MOTORS 818533
GENERAL MOTORS 854582
GENERAL MOTORS 854583
GENERAL MOTORS 85482
GENERAL MOTORS 9132002500
GENERAL MOTORS 9132402500
GENERAL MOTORS 94020398
GENERAL MOTORS 9940258700
GENERAL MOTORS VFF4
JOHN DEERE 6993206003
JOHN DEERE AE29052
AMERICANMOTORS(FORD) 3198615
AMERICANMOTORS(FORD) 3212882
AMERICANMOTORS(FORD) 7700724743
CLARK 6511393
ASTON MARTIN 24165
ASTON MARTIN 5224165
KUBOTA 1335143010
KAYSER AK016/8E
LOMBARDINI 3730106
  • Augstums [mm]: 108
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Ieplūde-Ø [mm]: 8
  • Izplūde-Ø [mm]: 8
  • Ārējais diametrs [mm]: 36
Skatīt vairāk
Vidējā klase
0.9 €  
-20% 0.72 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 108
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Ieplūde-Ø [mm]: 8
  • Izplūde-Ø [mm]: 8
  • Ārējais diametrs [mm]: 36
Skatīt vairāk
Vidējā klase
0.9 €  
-20% 0.72 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1 diena
  • Augstums [mm]: 120
  • Diametrs 1 [mm]: 6
  • Diametrs 2 [mm]: 6
  • Diametrs 3 [mm]: 8
  • Diametrs 4 [mm]: 8
  • Filtra izpildījums: Rupjās attīrīšanas filtrs
  • Ārējais diametrs [mm]: 48
Skatīt vairāk
Budžeta klase
1.11 €  
-20% 0.89 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 124
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Iekšējais diametrs [mm]: 8
  • Ārējais diametrs [mm]: 44
Premium
1.17 €  
-20% 0.94 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 105
  • Diametrs [mm]: 35
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Ieplūde-Ø [mm]: 6
  • Izplūde-Ø [mm]: 6
Skatīt vairāk
Premium
1.19 €  
-20% 0.95 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 97
  • Diametrs [mm]: 30
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Materiāls: Plastmasa
Vidējā klase
1.19 €  
-20% 0.95 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 108
  • Diametrs 1 [mm]: 6
  • Diametrs 2 [mm]: 6
  • Diametrs 3 [mm]: 8
  • Diametrs 4 [mm]: 8
  • Filtra izpildījums: Rupjās attīrīšanas filtrs
  • Ārējais diametrs [mm]: 35
Skatīt vairāk
Budžeta klase
1.23 €  
-20% 0.98 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 118
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Garums [mm]: 118
  • Masa [kg]: 0,02
  • Platums [mm]: 48
  • Ārējais diametrs [mm]: 48
Skatīt vairāk
Vidējā klase
1.27 €  
-20% 1.02 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Diametrs 1/Diametrs 2 [mm]: IN/OUT: 8
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Garums [mm]: 97
  • Ārējais diametrs [mm]: 49
Budžeta klase
1.27 €  
-20% 1.02 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 118
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Ieplūde-Ø [mm]: 8
  • Izplūde-Ø [mm]: 8
  • Ārējais diametrs [mm]: 48
Skatīt vairāk
Vidējā klase
1.42 €  
-20% 1.14 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1 diena
  • Augstums [mm]: 147
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Iekšējais diametrs 1 [mm]: 8
  • Iekšējais diametrs 2 [mm]: 8
  • Ārējais diametrs 1 [mm]: 36
Skatīt vairāk
Budžeta klase
1.44 €  
-20% 1.15 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 118
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Ieplūde-Ø [mm]: 8
  • Izplūde-Ø [mm]: 8
  • Ārējais diametrs [mm]: 48
Skatīt vairāk
Vidējā klase
1.44 €  
-20% 1.15 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 125
  • Diametrs 1 [mm]: 51
  • Diametrs 2 [mm]: 6
  • Filtra izpildījums: Filtra patrona
Budžeta klase
1.48 €  
-20% 1.18 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 108
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Ieejas vītnes izmērs: 6,5
  • Izejas vītnes izmērs: 6,5
  • Ārējais diametrs [mm]: 36
Skatīt vairāk
Vidējā klase
1.59 €  
-20% 1.27 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 118
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Ieejas vītnes izmērs: 6
  • Izejas vītnes izmērs: 6
  • Ārējais diametrs [mm]: 48
Skatīt vairāk
Vidējā klase
1.59 €  
-20% 1.27 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
Prece grozā:
None