Ienāc vai reģistrējies lai piekļūtu garāžai
0
0
Ienāc vai reģistrējies lai piekļūtu garāžai
Зарегистрироваться
×

'Tripod' šarnīrs, Piedziņas vārpsta FEBEST 1016-CAP

'Tripod' šarnīrs, Piedziņas vārpsta FEBEST 1016-CAP
Pārbaudiet, vai šis produkts der jūsu automašīnai!
Vispārīga produkta specifikācija:
SKU 1016-CAP
Masa [kg] 0,47
Iekšējā sazobe dif. pusē, sav. transm. pusē 34
Iepakojuma garums [cm] 6,8
Iepakojuma platums [cm] 6,5
Iepakojuma augstums [cm] 3,5
FEBEST 'Tripod' šarnīrs, Piedziņas vārpsta FEBEST 1016-CAP
Budžeta klase
Ir noliktavā
Piegādes laiks: 2-4 dienas
22.83 €
18.26 €
Hp Kw
{{ car.typeName }} {{ car.fuelType }} {{ car.powerHpFrom }} {{ car.powerKwFrom }} {{ car.yearOfConstrFrom | formatDate }} - {{ car.yearOfConstrTo | formatDate }}
OPEL 4804589
OPEL 4819608
OPEL 4804567
OPEL 4820719
OPEL 4804569
OPEL 4804588
OPEL 4804590
OPEL 4819609
OPEL 4804568
OPEL 4820720
OPEL 4804570
SSANGYONG 4130009000
SSANGYONG 4130021106
SSANGYONG 4130021300
SSANGYONG 4130008B02
SSANGYONG 4130009002
SSANGYONG 4130021203
GENERAL MOTORS 96624724
GENERAL MOTORS 95299892
GENERAL MOTORS 95480030
GENERAL MOTORS 96624721
GENERAL MOTORS 93743413
GENERAL MOTORS 96624723
GENERAL MOTORS 93743415
GENERAL MOTORS 95299893
GENERAL MOTORS 95480031
GENERAL MOTORS 4130009001
GENERAL MOTORS 96624722
GENERAL MOTORS 93743414
Prece grozā:
None