Ienāc vai reģistrējies lai piekļūtu garāžai
0
0
Ienāc vai reģistrējies lai piekļūtu garāžai
Зарегистрироваться
×

Degvielas filtrs WIX FILTERS WF8130

Degvielas filtrs WIX FILTERS WF8130
Pārbaudiet, vai šis produkts der jūsu automašīnai!
Vispārīga produkta specifikācija:
SKU WF8130
Augstums [mm] 108
Ārējais diametrs [mm] 36
Ieplūde-Ø [mm] 8
Izplūde-Ø [mm] 8
Filtra izpildījums Tiešās plūsmas filtrs
WIX FILTERS Degvielas filtrs WIX FILTERS WF8130
Vidējā klase
Ir noliktavā
Piegādes laiks: 1 diena
0.9 €
0.72 €
Hp Kw
{{ car.typeName }} {{ car.fuelType }} {{ car.powerHpFrom }} {{ car.powerKwFrom }} {{ car.yearOfConstrFrom | formatDate }} - {{ car.yearOfConstrTo | formatDate }}
BMW 13 32 1 277 481
BMW 13 32 1 277 497
BMW 13 32 1 278 272
BMW 13 32 1 278 272.3
CITROËN 5429 192
CITROËN 5481 874
CITROËN 5490 862
CITROËN 95534 485
CITROËN 95534 486
CITROËN GX 0330-201 A
CITROËN GX 0330-202 A
CITROËN GX 0330-301 A
CITROËN GX 5429-192
CITROËN GX 5429-192 A
CITROËN SRV 000-503
CITROËN SVR 000-503
FIAT 4352637
FIAT 71736104
FIAT 71736112
FIAT 82323784
FIAT 82425490
FIAT 82425649
FIAT 82428006
FIAT 82429294
FORD 5003 748
FORD 5004 837
FORD 5015 543
FORD 5015 544
IVECO 438 4509
MAN 81.12503-0045
MAN 81.12503-0056
MAN 81.12503-0057
MAN 81.12503-0058
MAZDA 2221-3470B
PEUGEOT 1567 07
PEUGEOT 1567 18
PEUGEOT 1567 19
PEUGEOT 1567 21
RENAULT 50 00 031 168
RENAULT 71 00 544 588
RENAULT 77 00 544 588
RENAULT 77 01 349 332
SAAB 008210
SAAB 838475
SAAB 883364
SUBARU 64201-0020
TALBOT 00 131 709 00
TALBOT 38 840
TALBOT 38 840 E
VOLVO 3713186
VOLVO 464728
STEYR 700.20.80.492
VAG C 004 312 110
VAG SE 021 020 200 A
VAG XE 021 020 200 A
BOMAG 96006361
CASE IH 417 917 C 91
CASE IH 680120025
MASSEY FERGUSON 522 066
MASSEY FERGUSON 800 848
RENAULT TRUCKS 00 05 490 862
RENAULT TRUCKS 50 00 031 168
FENDT H835200730200
GENERAL MOTORS 5650170
GENERAL MOTORS 7973411
GENERAL MOTORS 7984544
GENERAL MOTORS 93156490
GENERAL MOTORS 93156782
JOHN DEERE AM101126
JOHN DEERE AM104639
JOHN DEERE AM107871
JOHN DEERE AM116178
JOHN DEERE AM116304
JOHN DEERE AM38708
JOHN DEERE M151868
JOHN DEERE MG269212
GROVE 7437000104
CATERPILLAR 3I1489
FIAT-HITACHI 76564503
GALION D108775
HAMM 280194
HYSTER 1319179
INGERSOLL-RAND C31978
KRAMER 000 161 03 06
MELROE 6511393
RICHIER 552 482 201
FAHR 8-1219-180-509.00
LIGIER 11.1.620
ONAN 149-2005
ONAN 149-2206-01
ONAN 1492137
ONAN 1492206
LAND ROVER PHB 000450
LAND ROVER STC 4202
AMMANN 99-XM000113
GEHL 137794
GEHL 217000
GEHL 600449
GEHL P217000
GEHL P700003
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Kopējais garums [mm]: 109
  • Ārējais diametrs [mm]: 36
Premium
0.84 €  
-20% 0.67 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 108
  • Diametrs 1 [mm]: 6
  • Diametrs 2 [mm]: 6
  • Diametrs 3 [mm]: 8
  • Diametrs 4 [mm]: 8
  • Filtra izpildījums: Rupjās attīrīšanas filtrs
  • Ārējais diametrs [mm]: 35
Skatīt vairāk
Budžeta klase
0.84 €  
-20% 0.67 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 108
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Ieplūde-Ø [mm]: 8
  • Izplūde-Ø [mm]: 8
  • Ārējais diametrs [mm]: 36
Skatīt vairāk
Vidējā klase
0.9 €  
-20% 0.72 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 108
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Ieplūde-Ø [mm]: 8
  • Izplūde-Ø [mm]: 8
  • Ārējais diametrs [mm]: 36
Skatīt vairāk
Vidējā klase
0.9 €  
-20% 0.72 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1 diena
  • Augstums 1 [mm]: 45
  • Augstums [mm]: 97
  • Daudzums: 10
  • Diametrs 2 [mm]: 6,1
  • Diametrs 3 [mm]: 8,1
  • Diametrs [mm]: 34
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Korpusa diametrs [mm]: 30
Skatīt vairāk
Premium
1.02 €  
-20% 0.82 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 110
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Ieplūde-Ø [mm]: 6
  • Izplūde-Ø [mm]: 6
  • Korpusa tips: Plastmasas korpuss
Skatīt vairāk
Budžeta klase
1.02 €  
-20% 0.82 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 105
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Iekšējais diametrs [mm]: 8
  • Iepakojuma augstums [cm]: 11
  • Iepakojuma garums [cm]: 4,3
  • Iepakojuma platums [cm]: 4,3
  • Konteinera tips: Kaste
  • Ārējais diametrs [mm]: 36
Skatīt vairāk
Vidējā klase
1.11 €  
-20% 0.89 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 105
  • Diametrs [mm]: 35
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Ieplūde-Ø [mm]: 6
  • Izplūde-Ø [mm]: 6
Skatīt vairāk
Premium
1.17 €  
-20% 0.94 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 124
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Iekšējais diametrs [mm]: 8
  • Ārējais diametrs [mm]: 44
Premium
1.17 €  
-20% 0.94 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums 1 [mm]: 45
  • Augstums [mm]: 97
  • Daudzums: 1
  • Diametrs 2 [mm]: 6,1
  • Diametrs 3 [mm]: 8,1
  • Diametrs [mm]: 34
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Korpusa diametrs [mm]: 30
Skatīt vairāk
Premium
1.17 €  
-20% 0.94 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 106
  • Diametrs 1 [mm]: 36
  • Diametrs 2 [mm]: 6
  • Filtra izpildījums: Filtra patrona
Budžeta klase
1.48 €  
-20% 1.18 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 108
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Ieejas vītnes izmērs: 6,5
  • Izejas vītnes izmērs: 6,5
  • Masa [kg]: 0,024
  • Ārējais diametrs [mm]: 36
Skatīt vairāk
Vidējā klase
1.59 €  
-20% 1.27 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Caurule-Ø [mm]: 8
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Garums [mm]: 104,5
  • Masa [kg]: 0,02
  • Ārējais diametrs [mm]: 36
Skatīt vairāk
Vidējā klase
1.59 €  
-20% 1.27 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Augstums [mm]: 108
  • Ieplūde-Ø [mm]: 8,4
  • Izplūde-Ø [mm]: 6,5
  • Ārējais diametrs 1 [mm]: 36
  • Ārējais diametrs [mm]: 30
Skatīt vairāk
Budžeta klase
1.61 €  
-20% 1.29 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
  • Filtra izpildījums: Tiešās plūsmas filtrs
  • Garums [mm]: 121
  • Ieplūde-Ø [mm]: 8
  • Izplūde-Ø [mm]: 6
  • Ārējais diametrs [mm]: 48
Skatīt vairāk
Budžeta klase
1.63 €  
-20% 1.3 €
- +
Aizvietotāji Ir noliktavā Piegādes laiks: 1-2 dienas
Prece grozā:
None